No nie, wstęp o powstaniu, nie ma nic wspólnego z akcjami.
To chwila zadumy, a pochyliłem się nad nią jedynie dlatego, że nie tak dawno ponownie poszedłem i poświęciłem znacznie więcej czasu i uwagi
niż za pierwszym razem.
Co do Bosia, to najpierw cytat:
"Ale analiza ..... powiedział co wiedział ..... zamiast czarować napisz jak będziesz a nie grypsy podajesz ... pozdrawiam ..... nie słuchajcie go - bedą wzrosty"
Co to ma niby być ?
Ja już kiedyś napisałem, że jak czytam co poniektóre wpisy, to ręce wydłużają mi się do kostek.
Co ja mam temu gościowi odpowiedzieć ?
Czy przeczytał moją analizę ?
Nie
Czy zadał sobie trud i cofnął się na forum w czasie, aby poznać moje zdanie na temat tych akcji ?
Nie
Czy wie koleś, że jestem jednym z najlepszych analityków technicznych na forum bankiera i że powinien dziękować na kolanach,
że ktoś taki się fatyguje, a leniowi nawet się nie chce przeczytać ze zrozumieniem, tego co tu na forum umieściłem, tylko zamieszcza
swojego babola !
Kolego, pomimo sympatii, powiem ci, że jesteś żałosny. Skąd ty się tu znalazłeś ?
chodzik księżycowy