Ale przyznaj Chodziku że pomysł z twoja prezesurą to był dobry pomysł.Nie żebym Ci słodził bo od mówiania per Mistrzu to jest teraz Tom. Jednak gosciu zmądrzał ;-). Napisz co sadzisz o tym ostatnim wywiadzie bo ja uszom nie wierzyłem i widze to dokładnie tak samo jak Ty. Boś zatracony w bośowskości amen