No dobrze .... powiedzmy ze obserwuję forum
Bosia od około dwóch lat i wiem co piszesz a moja odpowiedz to taka zaczepka hehe :-) to ze mówisz ze wzrosty to i ja wiem ale zastanawia mnie raczej zasięg tych wzrostów w krótszej i dłuższej perspektywie i tu ubolewam bo nie mamy od ciebie wyjaśnień analiz :-)?