To zdanie najbardziej mi się podobało w tym wywiadzie:
"Oczywiście, tylko pytanie, czy to jest jego jedynym celem. Jeżeli mówimy o banku, takim jak BOŚ, to musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy zawsze chodzi o maksymalizację zysku."
moim zdaniem zawsze, dlatego gdybyś zaproponował wcześniej, to wziąłbym tą fuchę.
ck