Co myslicie o tym dipie ? Ja uważam że to klasyczny "breather" .. od 8zl kurs zrobił x10
W Lutym korekta -30% w Marcu korekta -21% Kwiecień -19% , Maj kurs konsolidował przed podejsciem na 100zł . Czerwiec korekta -22% .
Wciąż mamy średnią z 50 dni pod kursem