Wybiliśmy pierwszy raz od stycznia trend wzrostowy. Wygląda to obecnie dramatycznie patrząc na AT..,wylano kubek zimnej wody na rozgrzane głowy nagonow którzy prześcigali się w miliardach wyceny -Dziwnym trafem wszyscy zniknęli? Czy uda się wrócić do trendu czy zmieniamy na szybki spadkowy z pierwszym przystankiem na 5x,xx zł? Zobaczymy do końca sesji. Końcówka czerwca i dalej brak inf sprzyja sypaniu niestety. Fundamentalnie nic się nie zmieniło! Jednak zostało tylko kilka dni do końca czerwca- jeśli po raz kolejny termin nie zostanie dotrzymany to popsuje odbudowany PR Prezesa i spółki dość mocno…