Kolego, nie widzę przesłanek do analizy technicznej, jeśli czekamy na komercjalizację.Dwa że ktoś z większą kasą tu miesza.Slabe ręce oddają,silne zbierają.Dzisiaj sprzedawać,to tak jak pójść na dobry proszony obiad,a zjeść tylko deser.No ale każdy ma swój rozum i robi co mu nakazuje( lub też go nie ma) Pozdrawiam