Pierwszy przystanek to jest na 65-66 nie wiem specu od AT gdzie Ty widzisz przystanek na 5x.xx :-)
Natomiast technicznie faktycznie wywaliło chociaż zobaczymy jak się sesja skończy. Tak czy inaczej fundy mogą robić tu co chcą, popyt nie będzie pchał tego wyżej jeśli nie będzie konkretu. Komercjalizacja sama w sobie jest w kursie, nie ma tylko wyceny jej wielkości i terminu. Mam nadzieje, że Prezes po zatwierdzeniu emisji skończy tą zabawę.