Tak Rafale - jak było sypanie pisałem o sypaniu, jak kiszonka to,że jest kiszonka. Nie szukam magicznych „grubych”, nie zaklinam rzeczywistości na siłę…tak samo a i owszem czasem niewielka częścią pakietu zagram (max kilka tysięcy akcji)jak widzę ewidentną okazję - co by się nie nudzić i przy okazji zabrać gdzieś rodzinkę w cieple miejsce. Jednak na siłę nie narzucam innym woli jak Ty starasz się czynić…od lat jesteś pewien, że „lada moment” to już ten czas. W międzyczasie mieliśmy i zjazd z 40 zł na 6,xx zł…co czeka Nas teraz? Zobaczymy! Póki nie ma komercjalizacji nic nie jest pewne na 100%! Za rok możemy się widzieć na 700 zł albo i na 7 zł? Tu za dużo 100% pewności się zrobiło i wycen z kosmosu…a 100% jest tylko smierc…życzę nam wszystkim aby Prezesowi udało się dotrzymać terminu i abyśmy w czerwcu opijali sukces!