Może patrzą długoterminowo i wolą zbijać kurs przed i odbierać akcje żeby chwilę przed walnym podbić kurs, bo po jakiś info z walnego może byc rakieta północ i już nie do odebrania tak łatwo jak teraz w panice? Różne scenariusze mogą być, ale strach to nienajlepszy doradca