Forum giełdowe spółki PROTEKTOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Protektor ! ~obserwator 25 2011-11-24 11:24
Buy-back czy zniecierpliwieni inwestorzy ? ~ble 21 2011-11-18 08:12
Upadłość za 17tys. euro ~trans 3 2011-11-17 20:01
Licencja Gore-Tex peter3 2 2011-11-15 21:10
Umowa znacząca – suma umów zawartych z jednym podmiotem ~fajlo 10 2011-11-15 10:22
1,74 mln zł zysku netto w III kw. 2011 ~trans 1 2011-11-15 09:37
Protektor na buy-back może wydać 5 mln zł ~fajlo 9 2011-11-04 14:19
W co gra ING ? ~trans 2 2011-11-04 09:52
Co na NZWA ? ~kazik 1 2011-11-03 16:43
Protektor odpowiedział na zaproszenie MSP do negocjacji ws. prywatyzacji ~mm 2 2011-10-28 17:10
Skup akcji ~trans 12 2011-10-27 15:16
Prezes parzy kawę w Dusseldorfie ;) ~ble 13 2011-10-26 15:34
jakieś newsy z NWZA? ~polk 3 2011-10-04 20:22
Zakopower - pójdę boso ..... ~ble 2 2011-09-30 22:41
tu nawet nie ma korekt wzrostowych ~dan 8 2011-09-30 19:10
Wspaniałe informacje ~kozaczek 2 2011-09-28 09:03
Aviva ponad 5% ~ja 10 2011-09-27 18:32
przejęcia Befado nie będzie ~stary kapeć 3 2011-09-22 22:57
info od wieśka ~stary kapeć 1 2011-09-22 22:43
Protektor: Decyzja w sprawie Befado za tydzień ~fajlo 2 2011-09-18 15:51
dzisiaj info w sprawie przejęcia? ~trzewik 3 2011-09-17 15:57
Niezły baton poszedł po umówionej cenie ~KS 1 2011-09-15 17:00
kiedy 1 zł? ~dan 2 2011-09-15 14:38
dodam ~xvf 1 2011-09-15 14:05
Nowy kontrakt ! ~kazik 2 2011-09-13 16:54
Dobra obrona kursu ;) ~KS 5 2011-09-08 18:02
Według mnie SP i PRT dogadali co do ceny za Befado ~ble 3 2011-09-04 19:27
Ładny wzrost, jutro powtórka ;) ~KS 8 2011-09-01 08:26
Przekładanie z wora do wora ~KS 5 2011-08-31 15:10
Protektor wzrost zysku netto w II kw. o 350 % r/r ~Gracz 9 2011-08-30 14:06
[x]
PROTEKTOR -1,96% 1,20 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.