nawet wiesiek ich dupka bez mydła...
https://www.bankier.pl/wiadomosc/PROTEKTOR-Orzeczenie-sadu-I-instancji-w-sporze-Emitenta-vs-WOJAS-S-A-2410882.html
para w gwizdek a góral wiesiek się wymiga i 900 000 będzie do przodu...
prezio zalicza wpadkę za wpadką
może kolego new Balance pod kilkoma nickami, płcany do robienia PR coś napisze?
prezio powinien dać kolejne wywiady dla Pulsu Biznesu to uspokoi sytuację...
liczę na ING i Avivę że pójdą po rozum do głowy, albo szostak w końcu zrozumie że mu kaska ucieka