komunikat na stronach MSP rozwiewa nadzieje na przejęcie :-(
Z tym zarządem daleko nie zajedziemy. Opowieści prezia mitomana o strategii rozwoju i przejęć.. Miał być niemcy, indie... rękawiczki, ubrania...budowa grupy personal protectiw... dwa lata w stanie pernamentnego napięcia że już już przejmujemy... a nawet producenta dziecięcych bucików od Skarbu Pańtwa nie potrafią kupić... może fundy ich w końcu wpypier..olą. Teraz prezio będzie opowiadał o złej woli, o upolitycznieniu procesu, o optymalizacji ceny... itd Popatrzmy realnie, spóła depcze w miejscu a zarząd to karierowicze mitomani