....ale jeszcze nie teraz.Wbrew temu co pisał tutaj jeden gość "..że długoterminowi polegną przy 1.60 ...." widzę światełko w tunelu :]...ale o 5 zeta należy zapomnieć w najbliższym czasie
Wiem kto kryje się pod ksywką "x-trade",ale skoro ta osoba nie chciała się ujawnić to ja tego nie zrobię.