Forum giełdowe spółki PROTEKTOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Zysk II kwartały - wyniki ~kozaczek 4 2011-08-30 09:29
nowy kontrakt spółki zaleznej w Czechach ~dan 5 2011-08-27 14:04
Będzie rosło :) :) ~New_Balance 2 2011-08-19 09:28
skup własnych akcje ~KS 7 2011-08-18 09:43
Trzy spółki, które będą rosły wg Pulsu Biznesu ~KS 1 2011-08-18 09:26
nowy kontrakcik ;) ~KS 1 2011-08-17 17:39
Protektor to perełka??? ~Były makler 8 2011-08-17 08:28
sygnał kupna! ~klex 5 2011-08-12 22:53
Dziś WIG20 będzie próbował łapać jakieś dno :) ~New_Balance 12 2011-08-11 16:37
Test wytrzymałości maluczkich ~Kozaczek 9 2011-08-10 10:57
Cel wytrzymał z poślizgiem ale wytrzymał :) ~New_Balance 2 2011-08-10 10:23
Cel przeceny :) ~New_Balance 23 2011-08-09 21:18
co za cena, nie do wiary ~dan 2 2011-08-08 12:20
hehe, to jakiś ponury żart ~dan 6 2011-08-05 09:52
RSI tygodniowe strefa wyprzedania :) ~New_Balance 4 2011-08-04 09:19
kiedy wynika za 2Q ~franek 3 2011-08-03 12:35
W/g mojej wiedzy... to co nie może urosnąć musi spaść ~ble 3 2011-08-02 12:26
Protektor chce zoptymalizować zakup Befado ~New_Balance 1 2011-08-01 12:23
Fundamentalnie to aż nie przystoi aby tu była tak niska cena :) ~New_Balance 3 2011-07-29 13:38
Dzis spore obroty ~kazik 12 2011-07-24 15:56
Widoczne podbieranie , gdzieś w tych okolicach złapiemy oddech :) ~New_Balance 2 2011-07-21 17:09
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Już czas... zsz_mecenas 1 2011-07-21 14:16
Komuś może się przyda ta informacja z dziś :) :) ~New_Balance 6 2011-07-20 10:05
Ani podaży ani popytu - dryfujemy :) ~New_Balance 2 2011-07-18 13:00
USA szaleje na zielono ~master 1 2011-07-13 19:22
Dziś złapiemy jakiś dołek na WIG20 nasz Protuś tez próbuje to robić :) ~New_Balance 2 2011-07-12 13:34
Z czego będzie zfinansowany zakup Befado??? ~observator 3 2011-07-08 03:05
Protektor dostał od MSP wyłączność negocjacyjną ws. prywatyzacji Befado ~inwestor 10 2011-07-06 13:09
ktoś chce kupić 550000 akcji ~kozaczek 3 2011-07-01 10:49
Protektor i trochę miodu na strachliwe serca :) :) ~New_Balance 4 2011-07-01 10:46
[x]
PROTEKTOR -1,96% 1,20 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.