|
Zysk II kwartały - wyniki
|
~kozaczek
|
4
|
2011-08-30 09:29
|
|
nowy kontrakt spółki zaleznej w Czechach
|
~dan
|
5
|
2011-08-27 14:04
|
|
Będzie rosło :) :)
|
~New_Balance
|
2
|
2011-08-19 09:28
|
|
skup własnych akcje
|
~KS
|
7
|
2011-08-18 09:43
|
|
Trzy spółki, które będą rosły wg Pulsu Biznesu
|
~KS
|
1
|
2011-08-18 09:26
|
|
nowy kontrakcik ;)
|
~KS
|
1
|
2011-08-17 17:39
|
|
Protektor to perełka???
|
~Były makler
|
8
|
2011-08-17 08:28
|
|
sygnał kupna!
|
~klex
|
5
|
2011-08-12 22:53
|
|
Dziś WIG20 będzie próbował łapać jakieś dno :)
|
~New_Balance
|
12
|
2011-08-11 16:37
|
|
Test wytrzymałości maluczkich
|
~Kozaczek
|
9
|
2011-08-10 10:57
|
|
Cel wytrzymał z poślizgiem ale wytrzymał :)
|
~New_Balance
|
2
|
2011-08-10 10:23
|
|
Cel przeceny :)
|
~New_Balance
|
23
|
2011-08-09 21:18
|
|
co za cena, nie do wiary
|
~dan
|
2
|
2011-08-08 12:20
|
|
hehe, to jakiś ponury żart
|
~dan
|
6
|
2011-08-05 09:52
|
|
RSI tygodniowe strefa wyprzedania :)
|
~New_Balance
|
4
|
2011-08-04 09:19
|
|
kiedy wynika za 2Q
|
~franek
|
3
|
2011-08-03 12:35
|
|
W/g mojej wiedzy... to co nie może urosnąć musi spaść
|
~ble
|
3
|
2011-08-02 12:26
|
|
Protektor chce zoptymalizować zakup Befado
|
~New_Balance
|
1
|
2011-08-01 12:23
|
|
Fundamentalnie to aż nie przystoi aby tu była tak niska cena :)
|
~New_Balance
|
3
|
2011-07-29 13:38
|
|
Dzis spore obroty
|
~kazik
|
12
|
2011-07-24 15:56
|
|
Widoczne podbieranie , gdzieś w tych okolicach złapiemy oddech :)
|
~New_Balance
|
2
|
2011-07-21 17:09
|
Już czas...
|
zsz_mecenas
|
1
|
2011-07-21 14:16
|
|
Komuś może się przyda ta informacja z dziś :) :)
|
~New_Balance
|
6
|
2011-07-20 10:05
|
|
Ani podaży ani popytu - dryfujemy :)
|
~New_Balance
|
2
|
2011-07-18 13:00
|
|
USA szaleje na zielono
|
~master
|
1
|
2011-07-13 19:22
|
|
Dziś złapiemy jakiś dołek na WIG20 nasz Protuś tez próbuje to robić :)
|
~New_Balance
|
2
|
2011-07-12 13:34
|
|
Z czego będzie zfinansowany zakup Befado???
|
~observator
|
3
|
2011-07-08 03:05
|
|
Protektor dostał od MSP wyłączność negocjacyjną ws. prywatyzacji Befado
|
~inwestor
|
10
|
2011-07-06 13:09
|
|
ktoś chce kupić 550000 akcji
|
~kozaczek
|
3
|
2011-07-01 10:49
|
|
Protektor i trochę miodu na strachliwe serca :) :)
|
~New_Balance
|
4
|
2011-07-01 10:46
|