Forum giełdowe spółki PROTEKTOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ciekawe co teraz... ~Motyl 4 2012-02-21 13:17
Co dalej ? ~marek 6 2012-02-15 20:43
Protektor ~artur 11 2012-02-14 21:44
przebijamy 3.25 i lecimy daleko na północ:) ~Motyl 2 2012-02-09 10:40
Kozaczek w koncu ruszył na zakupy ! ~kla 14 2012-02-07 19:12
Mega kontrakt super info ~kozaczek 12 2012-02-01 18:12
Powolne wzrosty ! ~zenek 9 2012-01-26 20:22
no to czekamy na odstrzał ~LZPesik 19 2012-01-22 11:05
Od przeszło roku zastanawialiśmy się kto handluje 4 % akcji PRT w... ~ble 10 2012-01-18 10:45
koniec okupacji:) ~kaz 8 2012-01-15 17:39
chyba zbliża sie mocne wybicie... ~Motyl 10 2012-01-12 12:12
Free float coraz mniejszy ~kaz 5 2012-01-10 08:03
Prezes Protektor SA otrzymał propozycję ulokowania firmy w strefie ~ble 14 2012-01-09 17:30
Chyba zaczynaja sie prawdziwe zakupy ! ~kazik 24 2012-01-06 11:06
dobre złe wieści:) ~on 4 2012-01-03 22:36
W dzisiejszym Parkiecie jest wzmianka o sytuacji w LZPS. ~ble 7 2012-01-03 16:34
info z bankiera ~dan 17 2012-01-03 08:05
czyżby w końcu zaczynało dziać się coś pozytywnego... ~xxx 3 2012-01-02 12:47
bujnie nas wreszcie w dobrą stronę? ;) ~dan 4 2011-12-30 11:10
planowe osuwanie ~dan 21 2011-12-23 14:26
P R O T E K T O R - TRANZAKCJE PAKIETOWE ~wiktor 4 2011-12-15 09:40
CIEKAWE CZY ANALITYCY PODTRZYMÓJĄ SWOJE rekomendację??? ~anonim 6 2011-12-12 16:37
Nowy inwestor strategiczny w spółce - może pomożemy zarządowi? ~kozaczek 4 2011-12-08 07:54
POPATRZCIE SOBIE ~ja 1 2011-12-07 17:17
Niemcy duży wzrost w przemyśle - szansa dla Protektora ~trans 1 2011-12-06 13:24
wycena rynkowa a wartość realna ~wtf 5 2011-12-06 13:23
Wartość spółki w świetle obcnej sytuacji rynkowej ~kozaczek 14 2011-12-05 12:49
Protek rezygnuje z Befado, ale kolejne kwartały mają być spoko cwany_inwestor 21 2011-12-01 18:18
wywiad Prezesa w PAP ~RR 2 2011-11-28 18:01
kiedys pytalem, kiedy po 1 zł ~dan 9 2011-11-28 11:52
[x]
PROTEKTOR -1,96% 1,20 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.