Forum giełdowe spółki PROTEKTOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Południe czy północ ? ~arkadiusz 8 2014-01-30 04:16
Inwestor strategiczny w spółce ~woolf 21 2014-01-20 17:05
Protektor OFE ~toja 2 2014-01-16 14:15
Smrodu z likwidacji LZPS nigdy mało .... c.d. ~miszcz 10 2014-01-15 18:38
Chyba widac pierwsze oznaki wzrostu zainteresowania ! ~inwestor 1 2014-01-14 09:13
Komu zalezy na zanizaniu kursu ? ~inwestor 4 2014-01-11 16:02
Dlaczego mie ma dzisiaj notowań ? ~takitam 2 2014-01-06 10:44
Słowo prezesa nic nie warte! ~Filutek 4 2014-01-02 15:24
Jeszcze nie tak dawno dobrym zwyczajem ... ~takijeden 1 2013-12-27 14:05
super super ~kozaczek 5 2013-12-20 09:01
20 listopad ... ~takitam 13 2013-12-16 10:14
córka porzucona ~zdezorientowany 2 2013-12-04 12:10
genialne wspaniałe cudowne ~kozaczek 1 2013-12-03 15:37
raport za III kw. ~toja 26 2013-12-02 09:40
Parkiet 22.11 Buty, branża na udaną końcówkę roku ~sADAM 5 2013-11-27 09:04
Oby tak dalej ... ~miszcz 3 2013-11-08 12:17
Właściela zmieniło 10 % akcji ~old pigeon 9 2013-10-23 07:49
Kto chce niech czyta .... ~corpse 13 2013-10-18 22:17
Chyba coś zaczyna się dziać na butach ! ~marek 27 2013-10-16 10:23
hmmm info dziwne!!! ~krzysiek 2 2013-10-16 10:06
Nie będzie żadnego inwestora,będzie praca organiczna ~miszcz 8 2013-10-08 10:31
obecna wycena 0,97 P/BV ~nieto 2 2013-10-07 21:07
Obecna wycena 1.29 BV to absurd ~Kacnelson 13 2013-10-07 19:23
animator ~kozaczek 17 2013-10-07 14:40
Activated ~jato 15 2013-10-07 07:53
świezutka analizaaaaa!!!!! ~mikel 2 2013-09-25 14:25
dzisiaj w PARKIECIE ~ja 8 2013-09-06 11:01
kolejna bariera złamana ~kozaczek 24 2013-09-03 20:47
No i mamy raport ~xtb 4 2013-09-03 18:04
lipa letnio jesienna ~kozaczek 7 2013-08-30 12:29
[x]
PROTEKTOR 0,33% 1,22 2026-06-23 16:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.