Niektorzy ogrzali sie w letnim sloncu i przynajmniej teoretycznie maja na koncie wiecej kasy. a na bucie wszystkie informacje tajne a kurs systematycznie leci na ryj testujac 2.xx co pwenie niedlugo bedzie standardem, wyniki polroczne pewnie lipa bo inaczej to zarzad puscilby jakiegos bąka o jakiejs umowie. a tak pozamykali sie w gabinetach i siedza. do konca wakacji mial byc wybrany inwestor tez umilklo. pewnie jak zaczeli przegladac papiery to trupy z szafy ich zasypaly tak ze zadyszki dostali i pouciekali