może ja liczyć nie umiem ale zgodnie z opublikowanymi wcześnie informacjami powinno być już wiadomo czy wpłynęła część należności za sprzedane nieruchomości.
Jak prezesina nie umie napisać i opublikować raportu bieżącego to niech sobie znowu dziennikarzy zaprosi i w wywiadzie poinformuje drobnych że znowu g... wyszło