podobno 2-gi kwartal mial byc lepszy od pierwszego....
Kurs akcji wydaje sie sukcesywnie zsuwac do okreslonego poziomu...jaki to poziom? Kto to wie, z ironia można powiedziec 3,5 jednak to juz chyba historia....
Czy Zarzad nadal desperacko próbuje szukać inwestora dla spółki ? Czy to również historia....o ile pamiętam do konca wakacji obiecali konkrety......czy wakacje juz sie kończą?...ech wyszło jak zwykle.