| koniec wzrostów/podbitki ? | ~stan | 6 | 2014-05-05 15:19 |
| Czas wzrostów . | ~obserwator | 17 | 2014-04-19 22:19 |
| no to | ~manolo | 3 | 2014-04-18 17:28 |
| Inwestor strategiczny | ~Filutek | 2 | 2014-04-15 15:04 |
| nice, nice | ~zorro | 2 | 2014-04-14 12:14 |
| specjalisci i przyrośnięte tylki do stolków | ~manolo | 17 | 2014-04-12 10:23 |
| Dołączył 3 niemiecki podmiot chętny do kupna protektora !! | ~jacek | 10 | 2014-04-04 10:12 |
| Czekamy na koniec marca. | ~Filutek | 11 | 2014-04-02 16:11 |
| jak zwykle sciema. miał być info do konca marca i dup.a | ~jacek | 7 | 2014-04-01 17:08 |
| czekamy na 4 z przodu :) | ~jacek | 4 | 2014-04-01 10:27 |
| Jest jeszcze czas na zakupy ? | ~zainteresowany | 7 | 2014-03-31 11:31 |
| Kiedy będzie coś wiadomo | ~jacek | 8 | 2014-03-31 09:14 |
| Czas wyczekiwania . | ~kacper | 2 | 2014-03-27 09:38 |
| niestety popyt coraz słabszy ... | ~bucik | 4 | 2014-03-19 12:06 |
| inwestor strategiczny - mysle ze w kwietniu bedzie wezwanie | ~bucik | 16 | 2014-03-17 09:14 |
| Ciekawa sesja . | ~norbert | 5 | 2014-03-17 08:57 |
| Buty dla wojska - sektor idzie w górę | ~adam | 6 | 2014-03-12 07:59 |
| Protektor liczy na dobry rok | ~New balance | 5 | 2014-03-04 09:35 |
| czy te liczby mogą.... | ~toja | 10 | 2014-02-28 15:29 |
| Jutro witamy 2.... | ~z... | 6 | 2014-02-27 13:28 |
| Powoli zaczynamy rosnąć . | ~zbyszek | 2 | 2014-02-25 14:41 |
| Zdarzylem uciec :) | ~z... | 18 | 2014-02-25 11:04 |
| Powoli idziemy na północ . | ~jakub | 4 | 2014-02-20 22:27 |
| Czy dzis kolejny dz\eń wzrostów ? | ~wojtek | 5 | 2014-02-19 09:49 |
| I po wzrostach hahaha | ~z.... | 4 | 2014-02-17 17:25 |
| Będzie złoty krzyż ? | ~miszcz | 4 | 2014-02-17 12:23 |
| Czas na wzrosty ! | ~olek | 4 | 2014-02-17 11:19 |
| BullishEngulfing | ~johnsonek | 16 | 2014-02-16 21:24 |
| porównanie butów na GPW | ~jakto | 11 | 2014-02-12 15:06 |
| wyczytane w sieci | ~takijeden | 3 | 2014-02-06 10:34 |