Forum giełdowe spółki PROTEKTOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
koniec wzrostów/podbitki ? ~stan 6 2014-05-05 15:19
Czas wzrostów . ~obserwator 17 2014-04-19 22:19
no to ~manolo 3 2014-04-18 17:28
Inwestor strategiczny ~Filutek 2 2014-04-15 15:04
nice, nice ~zorro 2 2014-04-14 12:14
specjalisci i przyrośnięte tylki do stolków ~manolo 17 2014-04-12 10:23
Dołączył 3 niemiecki podmiot chętny do kupna protektora !! ~jacek 10 2014-04-04 10:12
Czekamy na koniec marca. ~Filutek 11 2014-04-02 16:11
jak zwykle sciema. miał być info do konca marca i dup.a ~jacek 7 2014-04-01 17:08
czekamy na 4 z przodu :) ~jacek 4 2014-04-01 10:27
Jest jeszcze czas na zakupy ? ~zainteresowany 7 2014-03-31 11:31
Kiedy będzie coś wiadomo ~jacek 8 2014-03-31 09:14
Czas wyczekiwania . ~kacper 2 2014-03-27 09:38
niestety popyt coraz słabszy ... ~bucik 4 2014-03-19 12:06
inwestor strategiczny - mysle ze w kwietniu bedzie wezwanie ~bucik 16 2014-03-17 09:14
Ciekawa sesja . ~norbert 5 2014-03-17 08:57
Buty dla wojska - sektor idzie w górę ~adam 6 2014-03-12 07:59
Protektor liczy na dobry rok ~New balance 5 2014-03-04 09:35
czy te liczby mogą.... ~toja 10 2014-02-28 15:29
Jutro witamy 2.... ~z... 6 2014-02-27 13:28
Powoli zaczynamy rosnąć . ~zbyszek 2 2014-02-25 14:41
Zdarzylem uciec :) ~z... 18 2014-02-25 11:04
Powoli idziemy na północ . ~jakub 4 2014-02-20 22:27
Czy dzis kolejny dz\eń wzrostów ? ~wojtek 5 2014-02-19 09:49
I po wzrostach hahaha ~z.... 4 2014-02-17 17:25
Będzie złoty krzyż ? ~miszcz 4 2014-02-17 12:23
Czas na wzrosty ! ~olek 4 2014-02-17 11:19
BullishEngulfing ~johnsonek 16 2014-02-16 21:24
porównanie butów na GPW ~jakto 11 2014-02-12 15:06
wyczytane w sieci ~takijeden 3 2014-02-06 10:34
[x]
PROTEKTOR 0,33% 1,22 2026-06-23 16:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.