naprawdę dobry raport pod każdym względem, zysk operacyjny, netto, bilans (zadłużenie i gotówka) i przepływy finansowe. Pozostaje tylko optymalizacja podatkowa (stanowczo spółka płaci za duże podatki) i wychodzi zdrowa i i bardzo tania spółka. To już trzeci z rzędu dobry raport, czas na dyskontowanie na giełdzie:)
http://www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/index/news/info/545374,protektor-sa-raport-okresowy-kwartalny-skonsolidowany-3-2013-qsr