Forum giełdowe spółki KGHM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
dlaczego w hossie lepiej kupic akcje niz indeks ~hukers 2 2026-06-02 11:54
Potrzebny duży misiu żeby poszło wyżej ~Bosman 1 2026-06-02 09:25
P. Balczun już o ORLEN o podatku, kiedy o KGHM? ~FRT 5 2026-06-02 08:39
... i cały wzrost poszedł z dymem ~o-o 9 2026-06-02 08:13
Za wysoko jesteśmy obraz rynku znacznie sie pogorszył ~Lis 2 2026-06-02 07:06
do Nowy BTC ~marek 3 2026-06-01 18:13
Dziadostwa ciąg dalszy ~DzikuSS 1 2026-06-01 16:28
ale rentowność obligacji skoczyła ~Lis 1 2026-06-01 15:46
To ty Lis ku[iłeś longi czy shorty ? ~Trzas-wawa 1 2026-06-01 15:16
Wystarczy longa teraz konsolidacja ~Lis 6 2026-06-01 12:48
jeszcze dziś możliwe przebicie 360 ~Lis 2 2026-06-01 12:46
nie tykac akcji ~hukers 1 2026-06-01 10:42
okres zwrotu z inwestycji dla tesli to 370 lat ~hukers 3 2026-06-01 10:40
Info ~NowyBTC 2 2026-06-01 09:54
Powrót na 360? ~ll 5 2026-06-01 09:43
Beep trump - kupuj ~Lis 1 2026-06-01 08:47
Info2 ~NowyBTC 1 2026-05-31 13:15
Dzisiaj pułapka na ~Lis 9 2026-05-29 19:26
Trump jedną ręką daje Wam ciasteczko, ~o-o 1 2026-05-29 16:07
Lech Janerka - Rower - youtube ~o-o 2 2026-05-29 11:12
Iran się zaognia. ~o-o 3 2026-05-29 09:37
Yaro - Rowery dwa ~o-o 3 2026-05-29 09:03
Deal blisko? ~Lis 2 2026-05-28 18:53
miedź ~ekspert 2 2026-05-28 17:39
Jest już KORBA ? ~DzikuSS 10 2026-05-28 17:17
Ale WYBICIE GODNE CZEMPIONA :D Miał być BĄK a poszło ~DzikuSS 2 2026-05-28 16:21
Kupujcie ~aaa 2 2026-05-28 10:13
ale nas tu rozgrywaja ~luxmark 1 2026-05-28 09:41
Chyba obroni się wsparcie na srebrze 74$ ~Lis 2 2026-05-28 06:11
Kuczyński rekomenduje - ale będzie Korba ! ~o-o 6 2026-05-27 16:52
[x]
KGHM -0,53% 327,75 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.