Forum giełdowe spółki KGHM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kto kupi ode mnie po 400 ? ~Trzas-wawa 8 2026-06-17 22:03
Powąchali 395 ? ~DzikuSS 1 2026-06-17 21:34
Iran Szach - Mat ~Lis 2 2026-06-17 21:34
My tu gadu gadu, a Lubin martwi się ~Trzas-wawa 1 2026-06-17 19:03
Spadek zapasów ropy ~Lis 2 2026-06-17 17:33
Zaczynam budować pozycję ~Lis 6 2026-06-17 16:20
czy to nie podwójny szczyt na 396,4... ~bodinek 3 2026-06-17 15:23
DEFINITYWNY KAUUU ~DzikuSS 1 2026-06-17 15:15
Ciekawe kto kupuje po 390 zl? ~Wlodek56 2 2026-06-17 15:12
Kto wykorzystał okazję i pozbył się ~DzikuSS 1 2026-06-17 15:11
Już czas ~Lis 2 2026-06-17 14:02
Zaczynają być piekne ~Lis 3 2026-06-17 09:42
13 maj - Srebro 88 $ / miedź 14100$ / KGHM 380 zł ~Mercadio 5 2026-06-17 09:30
short liże rany ~ll 2 2026-06-17 09:07
Dziś GNIDA kończy na grubym MYNUSIE ~DzikuSS 1 2026-06-16 16:49
Dziś GNIDA kończy na grubym MYNUSIE ~DzikuSS 1 2026-06-16 16:35
Peysaty niewysłowiony szorciarski ŚMIEĆ S. A. ~DzikuSS 1 2026-06-16 16:32
CENA KOSMOS UBIORĄ WAS AŻ MIŁO ~MAZUR 1 2026-06-16 15:25
L M C U już nie na widłach! MOŻNA HANDLOWAĆ! ~Oberyn 1 2026-06-16 15:21
Przyszły peysy do roboty i odpaliły automaty :D ~DzikuSS 1 2026-06-16 15:15
Strach z tym zostać do jutra... Kiszą gniota bez litości :D ~DzikuSS 2 2026-06-16 13:33
Przecena dzisiaj czy jutro ? ~Trzas-wawa 1 2026-06-16 12:59
Myślałem że ~Lis 1 2026-06-16 11:29
Powinno skorekcić ~Lis 1 2026-06-16 09:39
Jakoś z tego wybrnąlem eliaszyn 1 2026-06-16 09:37
DZISIAJ SPRZEDAJE ~SWIR 10 2026-06-16 09:24
Greenx wypłaci dywidendę 2,2 zł na akcje... ~Fund1 1 2026-06-16 08:11
Ropczyce spółka inżynieryjno-innowacyjna C/WK0,39 SAFE? ~ROPCZYCE 1 2026-06-15 21:32
Słychać szortów wycie :). Znakomicie :)! ~lol 7 2026-06-15 20:02
Sky is the limit ! ~Darek 75 2026-06-15 19:00
[x]
KGHM -0,53% 327,75 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.