| Ta śmieciowa giełda jako jedyna dziś na TĘGIM MYNUSIE :D | ~DzikuSS | 2 | 2026-06-15 16:39 |
| Zaraz skończycie na mynusie :D | ~DzikuSS | 2 | 2026-06-15 15:51 |
| Mały obrót jak na taki wzrost i taka ogromna spółkę | ~Inwestor | 3 | 2026-06-15 15:44 |
| Kierunek 400 | ~Lis | 6 | 2026-06-15 13:33 |
| coś na trójkąt zwyżkujacy | eliaszyn | 1 | 2026-06-15 12:43 |
| Jahu Natan! | ~SHORT | 3 | 2026-06-14 10:19 |
| .,Ropczyce spółka Innowacyjno- Inżynieryjna(SAFE?) C/WK 0,37 | ~ROPCZYCE | 3 | 2026-06-13 14:12 |
| znowu ubranka dziela | ~ANTEK | 3 | 2026-06-12 15:49 |
| jak nie ma zbytu to unia produkuje na polke | ~hukers | 1 | 2026-06-12 15:37 |
| Ropczyce spólka INNOWACYJNO-inżynieryjna(SAFE?) C/WK 0,37 | ~ROPCZYCE | 2 | 2026-06-12 09:33 |
| Czy trampek jest zdrowy? | ~Lis | 4 | 2026-06-12 06:57 |
| A jednak Deal | ~Lis | 5 | 2026-06-11 21:42 |
| Chyba jest szansa na wybicie w górę. | ~starynowy | 1 | 2026-06-11 19:45 |
| Cisza przed burzą | ~Lis | 1 | 2026-06-11 16:37 |
| kghm + | ~mir | 1 | 2026-06-11 16:29 |
| lis | ~marek | 2 | 2026-06-11 11:11 |
| Prognoza | ~Lis | 1 | 2026-06-11 09:25 |
| Lisu jak prognoza | ~luxmark | 9 | 2026-06-11 09:21 |
| CZY TAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ ODBUDOWA UKRAINY. | ~Leszek | 1 | 2026-06-10 22:20 |
| Wracamy na 130,00 - 140,00! | ~BLENDZIOR | 2 | 2026-06-10 20:01 |
| Pachnie | ~Lis | 3 | 2026-06-10 17:31 |
| Uwaga na dziadzie trampka | ~Lis | 3 | 2026-06-10 17:14 |
| na srebrze | ~Lis | 2 | 2026-06-10 16:18 |
| 4,2% | ~Lis | 2 | 2026-06-10 15:50 |
| Nachapali się ? To wracamy na 120 ceb | ~DzikuSS | 1 | 2026-06-10 13:29 |
| Nikt nie czeka na śmieciową dywydende | ~DzikuSS | 3 | 2026-06-10 13:19 |
| Idealnie odbiło | ~Lis | 1 | 2026-06-10 12:54 |
| idealnie odbiło | ~Lis | 1 | 2026-06-10 12:52 |
| Srebro 64 KGHM 330 ? | ~tom | 1 | 2026-06-10 12:44 |
| Ktoś to jeszcze kupuje ? | ~DzikuSS | 2 | 2026-06-10 12:25 |