Forum giełdowe spółki KGHM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ta śmieciowa giełda jako jedyna dziś na TĘGIM MYNUSIE :D ~DzikuSS 2 2026-06-15 16:39
Zaraz skończycie na mynusie :D ~DzikuSS 2 2026-06-15 15:51
Mały obrót jak na taki wzrost i taka ogromna spółkę ~Inwestor 3 2026-06-15 15:44
Kierunek 400 ~Lis 6 2026-06-15 13:33
coś na trójkąt zwyżkujacy eliaszyn 1 2026-06-15 12:43
Jahu Natan! ~SHORT 3 2026-06-14 10:19
.,Ropczyce spółka Innowacyjno- Inżynieryjna(SAFE?) C/WK 0,37 ~ROPCZYCE 3 2026-06-13 14:12
znowu ubranka dziela ~ANTEK 3 2026-06-12 15:49
jak nie ma zbytu to unia produkuje na polke ~hukers 1 2026-06-12 15:37
Ropczyce spólka INNOWACYJNO-inżynieryjna(SAFE?) C/WK 0,37 ~ROPCZYCE 2 2026-06-12 09:33
Czy trampek jest zdrowy? ~Lis 4 2026-06-12 06:57
A jednak Deal ~Lis 5 2026-06-11 21:42
Chyba jest szansa na wybicie w górę. ~starynowy 1 2026-06-11 19:45
Cisza przed burzą ~Lis 1 2026-06-11 16:37
kghm + ~mir 1 2026-06-11 16:29
lis ~marek 2 2026-06-11 11:11
Prognoza ~Lis 1 2026-06-11 09:25
Lisu jak prognoza ~luxmark 9 2026-06-11 09:21
CZY TAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ ODBUDOWA UKRAINY. ~Leszek 1 2026-06-10 22:20
Wracamy na 130,00 - 140,00! ~BLENDZIOR 2 2026-06-10 20:01
Pachnie ~Lis 3 2026-06-10 17:31
Uwaga na dziadzie trampka ~Lis 3 2026-06-10 17:14
na srebrze ~Lis 2 2026-06-10 16:18
4,2% ~Lis 2 2026-06-10 15:50
Nachapali się ? To wracamy na 120 ceb ~DzikuSS 1 2026-06-10 13:29
Nikt nie czeka na śmieciową dywydende ~DzikuSS 3 2026-06-10 13:19
Idealnie odbiło ~Lis 1 2026-06-10 12:54
idealnie odbiło ~Lis 1 2026-06-10 12:52
Srebro 64 KGHM 330 ? ~tom 1 2026-06-10 12:44
Ktoś to jeszcze kupuje ? ~DzikuSS 2 2026-06-10 12:25
[x]
KGHM -0,53% 327,75 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.