Forum giełdowe spółki KGHM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ciężko będzie ~Lis 4 2026-06-24 12:32
Praktycznie ~Lis 4 2026-06-24 11:59
Odnośnie kghm ~Lis 6 2026-06-24 11:43
Test Sma ~Lis 5 2026-06-24 10:22
To może być dołek na metalach ~Lis 4 2026-06-23 16:07
w 84% dopiero za trzecim razem wybija górą . . . . ~black944 10 2026-06-23 16:07
Dywidenda ~bojamar 7 2026-06-23 14:55
Prognoza ~Lis 1 2026-06-23 11:45
Zamknąłem pozostałem pozycje ~Lis 7 2026-06-23 11:18
Ta panika jest cokolwiek za duża ~capslock 1 2026-06-23 11:02
Jesteśmy na tych poziomach ~Lis 4 2026-06-23 10:21
Wyniki sprzedaży ~Lis 7 2026-06-22 17:14
Jakby ~Lis 4 2026-06-22 14:13
Short znowu ~lp 4 2026-06-22 09:43
Zakaz shortów na Gie Pe Wu i likwidacja skorumpowanej KNF ~CyklonB 1 2026-06-20 23:25
biorąc pod uwagę cenę miedzi to tutaj powinno być już 360... ~ckn 2 2026-06-19 23:38
Czy myślicie, że to, że nie ma w Rosji żadnych wiatraków i paneli ~Ziutek 3 2026-06-19 21:27
Miedz spada czy bedzie adekwatny spadek ~Miedz 6 2026-06-19 17:26
Lumina Metals czy to konkurencja dla KGHM czy wspólnik? ~driller 5 2026-06-19 16:56
Krach bliski ~Invest 5 2026-06-19 11:34
Redukuję pozycję short ~Lis 10 2026-06-19 09:31
Po co KGHM kopalnie zagranicą ? ~Trzas-wawa 2 2026-06-18 17:01
Ile dziś spadnie? ~Joo 2 2026-06-18 13:48
Fajnie się czyta jak szorty płacą i tracą kasę :).SUPER że tracicie :) ~lol 3 2026-06-18 11:02
Słabe te algorytmy i boty mają ~Lis 1 2026-06-18 10:46
bank japoni goni potwora ~hukers 1 2026-06-18 10:12
space x zwrot za 100lat ~hukers 4 2026-06-18 09:59
Jutro zapadalność kontraaktów ~Lis 3 2026-06-18 09:56
Jutro rzeź na śmieciu ~DzikuSS 3 2026-06-18 09:16
Realizacja zysków ~Lis 1 2026-06-18 09:04
[x]
KGHM -0,53% 327,75 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.