Iran naprawdę chce zawrzeć umowę, a będzie to dobre dla USA i tych, którzy są z nami. Ale czy Dumokraci i różni pozornie niepatriotyczni republikanie nie rozumieją, że o wiele trudniej jest mi właściwie wykonywać swoją pracę i negocjować, kiedy polityczni hakerzy nadal negatywnie „ćwierkają”, na poziomach nigdy wcześniej nie widzianych, że powinienem poruszać się szybciej, lub poruszać się wolniej, albo iść na wojnę, lub nie iść na wojnę, czy cokolwiek. Po prostu usiądź wygodnie i zrelaksuj się, wszystko się dobrze sprawdzi w końcu - zawsze tak jest! Prezydent DJT