Forum giełdowe spółki KGHM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Tak się dzieje ze spółami, o które dbają fachofcy mający 16 dyplomów ~DzikuSS 1 2026-06-10 11:14
-14% w tydzień - wynik GODNY CZEMPIONA :D ~DzikuSS 1 2026-06-10 11:07
Zaraz puszczą STOPY i śmieć leci na dolne ~DzikuSS 2 2026-06-10 10:58
Skompromitowane dywydendą zdegenerowane szortami gniocisko ~DzikuSS 1 2026-06-10 09:20
KGHM jest o 100 zł zbyt drogi ~JD 1 2026-06-10 09:09
Zbiera ktoś pod dywidende 1.5 ~Zbierak 1 2026-06-09 23:25
Pułapka na byki ~Lis 7 2026-06-09 19:14
zamek 320? ~Lis 2 2026-06-09 17:34
Rano pisałem ale bankster blokował ~Lis 1 2026-06-09 17:17
HAHAHAHAHAHAHAHA ~DzikuSS 1 2026-06-09 16:46
Zagraniczne kopalnie już -2% ~Lis 1 2026-06-09 16:40
zaraz wsparcie padnie na srebrze ~Lis 1 2026-06-09 16:37
Była szansa na zamknięcie short ~Lis 2 2026-06-09 16:26
TRUP, po prostu TRUP ~DzikuSS 1 2026-06-09 16:18
Insaidery już wiedzą ~Lis 1 2026-06-09 16:09
Ale buja ropa -3,8% ~Lis 2 2026-06-09 16:02
Beznadziejna spóła... ZERO przyszłości nawet z dwudziestoma kopalniami ~DzikuSS 1 2026-06-09 15:29
Trzeba zmienić forum blokują ~Lis 3 2026-06-09 14:06
cisza ~marek 1 2026-06-09 10:01
Miota dziadem jak trupem w konwulsjach ~DzikuSS 1 2026-06-08 15:49
Jak można inwestować w gniota na którym są szorty i automaty RAZEM ? ~DzikuSS 5 2026-06-08 12:56
Co tam na syfie ? ZWAŁA ?! Niemożliwe :D ~DzikuSS 1 2026-06-08 09:11
miedż dziś na zielono ~zieleń 3 2026-06-08 09:03
i jest 345 teraz odreagowanie SHORT ZAMKNIETY ~Lis 8 2026-06-08 09:02
Dziad wybija kolejne sufity ! ~DzikuSS 2 2026-06-06 19:16
Jak na złość surowce up ! ~Trzas-wawa 6 2026-06-06 08:52
345-350 ~Lis 4 2026-06-06 08:42
Trzeba kończyć. ~o-o 6 2026-06-06 01:41
Żle ~o-o 3 2026-06-06 01:41
Śmiecia nie ma już jak komentować ~DzikuSS 3 2026-06-05 17:38
[x]
KGHM -0,53% 327,75 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.