|
JEST INFO
|
~złoty strzał
|
3
|
2010-12-21 20:02
|
|
Koniec marzeń akcjonariuszy "perełki"
|
~XXL
|
15
|
2010-12-21 15:56
|
|
szkoda mi leszczy oddali tanio a teraz kurs na 5 zł
|
~mariusz2010
|
2
|
2010-12-21 13:16
|
|
A teraz cisza...
|
~Luk
|
2
|
2010-12-21 12:41
|
|
współczuje sprzedającym . grubasy zaniżają i skopują na niższych pozioma
|
~mariusz2010
|
15
|
2010-12-21 11:14
|
|
bankructwo zagląda w oczy ??
|
~olio
|
4
|
2010-12-21 10:08
|
|
Rajd Śnię-tego-tamtego Mikołaja na wstecznym...
|
~kumpel EU
|
1
|
2010-12-21 09:41
|
|
Nie chciałbym być złym prorokiem, ale tu
|
~Krasnal
|
1
|
2010-12-20 23:44
|
|
OSTATNIA PROSTA -PRZEOBRAZENIA
|
~MIR
|
6
|
2010-12-20 20:43
|
|
No to dołek zaliczony odbijamy i 3zł blisko
|
~Gerard
|
1
|
2010-12-20 20:30
|
|
ratujcie kobiety i dzieci
|
~2zetaDużo
|
7
|
2010-12-20 20:07
|
|
sztuczkowski wygraliscie ta sprawe ?? ---->>
|
~dey
|
1
|
2010-12-20 17:06
|
|
Walne zgromadzenie
|
~Kasia
|
2
|
2010-12-20 14:32
|
|
przejecie polskiej sieci dystrybucji
|
~Grigorij
|
1
|
2010-12-20 14:17
|
|
bankructwem czuc na kilometr ??
|
~dsb
|
2
|
2010-12-20 13:59
|
|
coraz blizej...
|
~mir
|
4
|
2010-12-20 10:16
|
|
to super info obligatariusze dopilnują nasze sprawy i swoje
|
~mariusz2010
|
1
|
2010-12-19 22:59
|
|
czego życzycie na świeta panu sztuczkowskiemu ??
|
~nittal
|
11
|
2010-12-19 00:29
|
|
TYLKO LESZCZ SPRZEDAJE PRZY TAKIM KURSIE GDY WR.OK200MIL A FIRMA WARTA
|
~MARIUSZ2010
|
7
|
2010-12-17 11:00
|
|
jakiś sk..... straszy
|
~drhs
|
2
|
2010-12-17 10:59
|
|
yebudu w kosmos. Kurs na Mikołaja bedzie zayebisty.
|
~Kosmonauta
|
8
|
2010-12-15 20:19
|
|
Złomocog plan.
|
~darbo
|
8
|
2010-12-15 16:42
|
|
ZŁOMOCOG PLAN.
|
~darbo
|
1
|
2010-12-14 21:01
|
|
Zbieram w piątek...
|
~kpt. Ahab
|
5
|
2010-12-14 20:26
|
|
Polityka informacyjna Coga do dupy !!!!
|
~złoty strzał
|
8
|
2010-12-14 18:13
|
|
COGNOR
|
~zz
|
5
|
2010-12-14 10:25
|
|
No i jak w pysku? ty wiesz...
|
~kumpel EU
|
2
|
2010-12-14 09:00
|
|
COGNOR
|
~agent
|
1
|
2010-12-14 08:46
|
|
Fakty i mity.
|
~darbo
|
3
|
2010-12-13 22:10
|
|
A GDZIE BOHATER 30mało????????
|
~Mario333
|
8
|
2010-12-13 21:11
|