Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
JEST INFO ~złoty strzał 3 2010-12-21 20:02
Koniec marzeń akcjonariuszy "perełki" ~XXL 15 2010-12-21 15:56
szkoda mi leszczy oddali tanio a teraz kurs na 5 zł ~mariusz2010 2 2010-12-21 13:16
A teraz cisza... ~Luk 2 2010-12-21 12:41
współczuje sprzedającym . grubasy zaniżają i skopują na niższych pozioma ~mariusz2010 15 2010-12-21 11:14
bankructwo zagląda w oczy ?? ~olio 4 2010-12-21 10:08
Rajd Śnię-tego-tamtego Mikołaja na wstecznym... ~kumpel EU 1 2010-12-21 09:41
Nie chciałbym być złym prorokiem, ale tu ~Krasnal 1 2010-12-20 23:44
OSTATNIA PROSTA -PRZEOBRAZENIA ~MIR 6 2010-12-20 20:43
No to dołek zaliczony odbijamy i 3zł blisko ~Gerard 1 2010-12-20 20:30
ratujcie kobiety i dzieci ~2zetaDużo 7 2010-12-20 20:07
sztuczkowski wygraliscie ta sprawe ?? ---->> ~dey 1 2010-12-20 17:06
Walne zgromadzenie ~Kasia 2 2010-12-20 14:32
przejecie polskiej sieci dystrybucji ~Grigorij 1 2010-12-20 14:17
bankructwem czuc na kilometr ?? ~dsb 2 2010-12-20 13:59
coraz blizej... ~mir 4 2010-12-20 10:16
to super info obligatariusze dopilnują nasze sprawy i swoje ~mariusz2010 1 2010-12-19 22:59
czego życzycie na świeta panu sztuczkowskiemu ?? ~nittal 11 2010-12-19 00:29
TYLKO LESZCZ SPRZEDAJE PRZY TAKIM KURSIE GDY WR.OK200MIL A FIRMA WARTA ~MARIUSZ2010 7 2010-12-17 11:00
jakiś sk..... straszy ~drhs 2 2010-12-17 10:59
yebudu w kosmos. Kurs na Mikołaja bedzie zayebisty. ~Kosmonauta 8 2010-12-15 20:19
Złomocog plan. ~darbo 8 2010-12-15 16:42
ZŁOMOCOG PLAN. ~darbo 1 2010-12-14 21:01
Zbieram w piątek... ~kpt. Ahab 5 2010-12-14 20:26
Polityka informacyjna Coga do dupy !!!! ~złoty strzał 8 2010-12-14 18:13
COGNOR ~zz 5 2010-12-14 10:25
No i jak w pysku? ty wiesz... ~kumpel EU 2 2010-12-14 09:00
COGNOR ~agent 1 2010-12-14 08:46
Fakty i mity. ~darbo 3 2010-12-13 22:10
A GDZIE BOHATER 30mało???????? ~Mario333 8 2010-12-13 21:11
[x]
COGNOR -0,93% 5,84 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.