Pozdrawiam wszytskich akcjonariuszy.
Czy mogę was prosić o konstruktywne wnioski i opinie, które mogą być wykorzystane podczas walnego zgromadzenia? Chodzi o aby drobni akcjonariusze byli przygotowani na merytoryczną dyskusję z zarządem w czasie spotkania.