Smutne to ale prawdziwe i nie ma co się łudzić.
Kurs niedoszłego stalowego "potentata na Europę Środkowo-Wschodnią" leci z sesji na sesję bo wiadomo już jaka przyszłość czeka spółkę.
Jeżeli dystrybutor stali sprzedaje za marne pieniądze wszystkie swoje aktywa to co zostanie ze spółki ?
Odpowiedź: wydmuszka !!!
Podziwiam ostatnich naiwnych, którzy jeszcze łudzą się, że ktoś zrobi tu wielki odpał i będzie kupował drogo akcje, których teraz nie chce kupować po 2,5 zł !!!
Że znajdą się jacyś frajerzy, którzy po 29 grudnia rzucą się na akcje "potentata" i pozwolą zarobić niepoprawnym marzycielom z forów dyskusyjnych.
Wszystko wskazuje na to, że jest tak jak w znanej piosence: "To już jest koniec, nie ma już nic , jesteśmy wolni, możemy iść".