Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
do złotego vel jaro ~simon 1 2010-12-13 10:11
Jaszcze kilka takich sesji i sami będziemy musieć zbierać złom .... ~mimil 1 2010-12-13 09:24
Cognor - gdyby Sztuczkowskim był kto inny ~ 1 11 2010-12-13 08:59
na walne ~dd 2 2010-12-13 07:32
182 mil dzisiejsza kapitalizacja giełdowa Congora czyli tyle ile ma otrz ~mariusz2010 5 2010-12-13 06:55
fakty spółka warta na giełdzie ok200mil sprzeda cześć dost300milok i jes ~mariusz2010 1 2010-12-13 00:30
Brak słow na tego sku....ela za to co zrobił ~Hanka 2 2010-12-12 20:59
sprzedaż musi być zaakceptowana przez WZA ~stalowy 2 2010-12-12 13:06
COGNOR czyli restrukturyzacja prowadząca do gigantycznych strat ~XXL 12 2010-12-11 13:02
Czy to jest pełna informacja ? ~stalowy 14 2010-12-11 11:30
Dziwny artykuł... ~leszczyk 4 2010-12-10 20:04
A ja powiem tak... trioola 1 2010-12-10 18:30
JEST DOBRZE !!!! ~złoty strzał 3 2010-12-10 14:56
biznes wg Sztuczki ~Hanka 18 2010-12-10 14:34
do mariusza ~bleyk 1 2010-12-10 13:23
Cognor - info ~Krawiec 5 2010-12-10 11:17
szukaja fra.....ów grubasy .zaniżaja pakietami i skupuja aby sprzedać10z ~mariusz2010 1 2010-12-10 10:48
CO TAKA CISZA? ~jjj 5 2010-12-10 10:30
COGNOR W "PARKIECIE "INTERESUJA SIĘ ROSJANIE ~MARIUSZ2010 1 2010-12-10 09:00
dobre info a kurs w dół ..... ~stalowy 6 2010-12-09 21:19
spółka dno ~Gutek 2 2010-12-09 16:09
czy bankructwo staje się właśnie faktem ??? ~fert 7 2010-12-09 13:20
Nurtują mnie następujące pytania: ~złoty strzał 1 2010-12-09 13:09
ja to widze tak ~zenon 1 2010-12-09 12:29
cognor dziś w parkiecie ~lloll 18 2010-12-09 12:06
Wczoraj nie udało się sprzedać to ...dziś nowe info ~złoty strzał 5 2010-12-09 10:33
ZBIERAJĄ OD LESZCZY DO KOŃCA ROKU 5ZŁ. JAK GRUBASY PUSZCZĄ ~MARIUSZ2010 2 2010-12-09 10:09
Ponawiam apel - NIE BRAĆ Z PRAWEJ STRONY !!!!! ~złoty strzał 1 2010-12-09 09:40
Czyli jak deale dojdą do skutku Cognor w kasie będzie miał ok 700M? ~Pąpa 1 2010-12-09 09:08
COGNOR-NEWS ~agent 1 2010-12-09 08:56
[x]
COGNOR -0,93% 5,84 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.