|
OPCJA 1 - skup akcji własnych
|
~mr rocket
|
1
|
2010-12-30 09:36
|
|
Nie ma planu B - bardzo mozliwe wezwanie po 3zł
|
~loko
|
1
|
2010-12-30 09:30
|
|
czy czasem kogoś to nie pojeb...?
|
~mr rocket
|
5
|
2010-12-30 09:25
|
|
z taką kasą można dużo zrobić np: i niebyć fraje...mi dla złomeksu
|
~mariusz2010
|
4
|
2010-12-29 22:47
|
|
SUPER INFO ZŁOMEKS CHYBA SIĘ WKR...Ł I ZACZA SIĘ PIENIĆ TERAZ 5ZŁ JAK W
|
~MARIUSZ2010
|
11
|
2010-12-29 20:48
|
|
Na następnym NWZA Złomrex przegłosuje przejęcie przez COG calego Złoma
|
~Hanka
|
8
|
2010-12-29 20:30
|
|
Cognor nie przejmie aktywów Złomreksu
|
~dam
|
25
|
2010-12-29 20:21
|
|
Cognor - alternatywne scenariusze
|
~samon
|
11
|
2010-12-29 17:26
|
|
super teraz tylko lepiej nawet 5 zł będzie mało po zebraniu
|
~mariusz2010
|
5
|
2010-12-29 16:11
|
|
COGNOR
|
~zz
|
1
|
2010-12-29 15:08
|
|
COGNOR
|
~zz
|
1
|
2010-12-29 12:28
|
|
13..tu zabitych
|
~Observer
|
1
|
2010-12-29 11:18
|
|
COGNOR Cognor liczy na 96,6 mln zł zysku netto w 2011 r. i średnio 135,7
|
~mariusz2010
|
2
|
2010-12-28 14:48
|
|
Cognor liczy na 96,6 mln zł zysku netto w 2011 r.
|
~Naiwniak
|
7
|
2010-12-28 13:32
|
|
pozbyłem się tego g......a
|
~kkk
|
2
|
2010-12-28 11:12
|
|
Czy ktoś wie o czym była dzisiaj mowa na spotkaniu z acjonariuszami?
|
~mimil
|
6
|
2010-12-28 10:21
|
|
SUPER SUPER SUPER OBLIGATARIUSZE DZISJAJ DOWIEDZIELI SIĘ SZCZEGUŁÓW
|
~MARIUSZ2010
|
3
|
2010-12-27 16:33
|
|
COGNOR - odbicie zdechłego kota i formacja wisielca ?
|
~XXL
|
14
|
2010-12-27 14:22
|
|
prezentacja
|
~mir
|
4
|
2010-12-27 11:37
|
|
w poniedz. otwarcie 3zł
|
~loko
|
16
|
2010-12-27 10:57
|
|
Cognor Prawie 100mln ZYSKU W 2011
|
~buffet
|
1
|
2010-12-27 10:16
|
|
Życzenia świąteczne dla akcjonariuszy COGNORA
|
~XXL
|
9
|
2010-12-25 22:04
|
|
Przejęcie grupy Cognor przez koncern ArcelorMittal? Czytajcie wywiad.
|
~Jimmi Dollar
|
11
|
2010-12-24 14:33
|
|
teraz właśnie jest ten moment ale na ZAKUPY!! nie na wywalanie
|
thanator
|
8
|
2010-12-23 15:19
|
|
szkoda mi leszczy dym...ą cwaniaki jak chcą a zaraz kurs odpali do5zł
|
~mariusz 2010
|
8
|
2010-12-23 14:47
|
|
rynki dla opornych TVN
|
andrzej_1977
|
5
|
2010-12-23 14:42
|
|
Cognor - przecież handel złomem jest bardziej opłacalny niż ...
|
~ 1
|
7
|
2010-12-22 15:27
|
|
tylko POSKIHR-ZAPRASZAM-dawno tu nie byłęm co-a cena-hahaha
|
~kosmaty50
|
23
|
2010-12-22 13:42
|
|
Dlaczego, skoro jest tak dobrze ...
|
~złoty strzał
|
4
|
2010-12-22 12:30
|
|
śledzi ktoś???
|
~PanCerowany
|
2
|
2010-12-22 11:21
|