Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
OPCJA 1 - skup akcji własnych ~mr rocket 1 2010-12-30 09:36
Nie ma planu B - bardzo mozliwe wezwanie po 3zł ~loko 1 2010-12-30 09:30
czy czasem kogoś to nie pojeb...? ~mr rocket 5 2010-12-30 09:25
z taką kasą można dużo zrobić np: i niebyć fraje...mi dla złomeksu ~mariusz2010 4 2010-12-29 22:47
SUPER INFO ZŁOMEKS CHYBA SIĘ WKR...Ł I ZACZA SIĘ PIENIĆ TERAZ 5ZŁ JAK W ~MARIUSZ2010 11 2010-12-29 20:48
Na następnym NWZA Złomrex przegłosuje przejęcie przez COG calego Złoma ~Hanka 8 2010-12-29 20:30
Cognor nie przejmie aktywów Złomreksu ~dam 25 2010-12-29 20:21
Cognor - alternatywne scenariusze ~samon 11 2010-12-29 17:26
super teraz tylko lepiej nawet 5 zł będzie mało po zebraniu ~mariusz2010 5 2010-12-29 16:11
COGNOR ~zz 1 2010-12-29 15:08
COGNOR ~zz 1 2010-12-29 12:28
13..tu zabitych ~Observer 1 2010-12-29 11:18
COGNOR Cognor liczy na 96,6 mln zł zysku netto w 2011 r. i średnio 135,7 ~mariusz2010 2 2010-12-28 14:48
Cognor liczy na 96,6 mln zł zysku netto w 2011 r. ~Naiwniak 7 2010-12-28 13:32
pozbyłem się tego g......a ~kkk 2 2010-12-28 11:12
Czy ktoś wie o czym była dzisiaj mowa na spotkaniu z acjonariuszami? ~mimil 6 2010-12-28 10:21
SUPER SUPER SUPER OBLIGATARIUSZE DZISJAJ DOWIEDZIELI SIĘ SZCZEGUŁÓW ~MARIUSZ2010 3 2010-12-27 16:33
COGNOR - odbicie zdechłego kota i formacja wisielca ? ~XXL 14 2010-12-27 14:22
prezentacja ~mir 4 2010-12-27 11:37
w poniedz. otwarcie 3zł ~loko 16 2010-12-27 10:57
Cognor Prawie 100mln ZYSKU W 2011 ~buffet 1 2010-12-27 10:16
Życzenia świąteczne dla akcjonariuszy COGNORA ~XXL 9 2010-12-25 22:04
Przejęcie grupy Cognor przez koncern ArcelorMittal? Czytajcie wywiad. ~Jimmi Dollar 11 2010-12-24 14:33
teraz właśnie jest ten moment ale na ZAKUPY!! nie na wywalanie thanator 8 2010-12-23 15:19
szkoda mi leszczy dym...ą cwaniaki jak chcą a zaraz kurs odpali do5zł ~mariusz 2010 8 2010-12-23 14:47
rynki dla opornych TVN andrzej_1977 5 2010-12-23 14:42
Cognor - przecież handel złomem jest bardziej opłacalny niż ... ~ 1 7 2010-12-22 15:27
tylko POSKIHR-ZAPRASZAM-dawno tu nie byłęm co-a cena-hahaha ~kosmaty50 23 2010-12-22 13:42
Dlaczego, skoro jest tak dobrze ... ~złoty strzał 4 2010-12-22 12:30
śledzi ktoś??? ~PanCerowany 2 2010-12-22 11:21
[x]
COGNOR -0,93% 5,84 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.