Nikt nie może uzyskać od nich żadnych informacji.
W akcji pb "inwestor" też nie biorą udziału.
Jak działa informacja najlepiej obrazuje ostatnie wydarzenie, gdy dzień przed podaniem infa o sprzedaży Vas prezes udzielił informacji parkietowi, że nie są prowadzone żadne rozmowy na temat sprzedaży zagranicznej części cognora.
Nie wiadomo czemu mają slużyć te KŁAMSTWA ?