Forum giełdowe spółki CD PROJEKT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Takiego dna to jeszcze nie widziałem ~Pkc 9 2026-06-17 19:09
❤️ Jakby powiedzieć, żebyście zrozumieli różnicę między produktem a...❗️ ~nagan 5 2026-06-17 19:06
Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask Puls Biznesu 1 2026-06-24 11:15
23 czerwca skup akcji ~Zawiedziony 5 2026-06-17 18:47
Dzwonił muj mocodawca i powiedział że zaraz zwałka na minus. ~pryncypał_grubego 3 2026-06-17 17:18
ZAPEZENTOWALI JUŻ COŚ ??? ~WTF 3 2026-06-17 16:49
Jesteśmy tenczowi akcjonariusze i kochamy się!!! ~AkcjoMariusz 1 2026-06-17 16:28
Nikomu z akcjonariuszy nie przeszkadza jak się chłopaki kochajom!!! ~AkcjoMariusz 4 2026-06-17 16:26
Ponownie sygnał na SMA200 na H1 czyli dzisiaj 240 ~PIOTR 7 2026-06-17 16:08
3 2 1 zaczyna się wystrzał !!!! ~Ehhh 1 2026-06-17 15:55
: KE o killing games ~shiro 1 2026-06-17 14:41
CREEPY JAR - rok do premiery StarRupture Kapitalizacja 355,277 mln ~Akcjonariusz 1 2026-06-17 13:30
Gotowi na 100 ~Lolo 2 2026-06-17 13:18
Jak można w 2026 ~Zrezygnowany 6 2026-06-17 13:12
Dzisiaj o 16 stream z Unreal Fest ~Akcjonariusz 8 2026-06-17 12:35
Mogli by pokazać grafikę jak Wiedźmin jedzie na tenczowym koniu!!! ~AkcjoMariusz 6 2026-06-17 12:19
A wiecie że Apple też Lgbt i wasze iphony ~Bolek 1 2026-06-17 12:18
My longi spokojnie czekamy na 5 tysiency!!!!! ~Zdzisław 1 2026-06-17 10:54
Boję się że wystrzeli ~Tekłondo 2 2026-06-17 10:47
Ubieranko i zjazd ~Prawda 1 2026-06-17 10:22
masakra, drugi ubisoft? ~antynaganiacz 7 2026-06-17 10:02
Mocny atak z rana od razu od 9 rano!!!!! ~Zdzisław 1 2026-06-17 09:52
Znowu rano podbitka i puźniej zjazd do bazy? ~AkcjoMariusz 1 2026-06-17 09:27
Szort próbuje coroczny okolicznościowy wpis na X ~Minotaur 6 2026-06-17 09:07
Może w tym nowym filmie Morgan Friman zagra chłopaka Wiedźmina ~AkcjoMariusz 1 2026-06-17 08:14
Jestem dumny że podobajom mi sie chłopaki!!!!! ~Zdzisław 1 2026-06-17 08:04
Ja mam na ścianie tenczowom flagem!!!!! ~Zdzisław 1 2026-06-17 07:51
Fajnie by było jak by w Wiedźminem 4 Geralt miał chłopaka ~AkcjoMariusz 1 2026-06-17 06:38
Rockstar Też lubi lgbt i nie macie z tym problemu ~Bolek 2 2026-06-17 06:07
Przecież ta firma to bakrut ~DC 32 2026-06-17 00:42
Wszystko w temacie ~McFly 1 2026-06-17 00:29
[x]
CDPROJEKT -1,18% 226,00 2026-06-24 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.