Forum giełdowe spółki CD PROJEKT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
GTA6 będzie jeszcze więcej LGBT! ~Bolek 1 2026-06-19 08:30
Cyber już 70 procent na przecenie ~Zdzisław_Męczywór 1 2026-06-19 08:24
Nie da się podbić ku przestrodze tamtego tematu Nagana ~AkcjoMariusz 1 2026-06-19 07:56
NAGONIE WRACAJ.... ~SĘDZIA_DREDD 8 2026-06-18 22:59
Dlaczego gra nazywa się wiedźmin,jak bohaterka ma być kolorowa niunia? ~Ogr 3 2026-06-18 22:07
Czy jutro uda sie kupić za 215-218? ~L08 7 2026-06-18 21:23
Szorty mocne ~DC 3 2026-06-18 18:54
parówa wciąż pracuje w naszych us ~Klami 1 2026-06-18 18:50
Tylko spokój Was uratuje- im o to chodzi .... ~Dolar 5 2026-06-18 18:48
3,69mln ~RaV 9 2026-06-18 17:15
Czas na gaming ! ~bolek 1 2026-06-18 16:20
Ostatnio pewne som: śmierć, podatki i na Redach spadki!!! ~AkcjoMariusz 1 2026-06-18 16:13
Redzi mogom iść nawet i na 80zł!!!! ~AkcjoMariusz 1 2026-06-18 16:11
+0,7% cholercia pociąg mi uciekł :/ ~Hmm 3 2026-06-18 15:34
I co oni moga? ~ToWisnia 6 2026-06-18 15:10
Rgr i ryzyko wyjścia dołem ~CDRbessa 12 2026-06-18 14:11
Musimy utrzymać znuw 220 zł za wszelkom cene!!! ~Zdzisław 1 2026-06-18 14:10
docelowo cena wraca do poziomów z W3 bo tej gry dotyczy dlc ~bessa 1 2026-06-18 13:58
Piekielnie silny walor ~RaV 1 2026-06-18 13:54
Dali wam dwa dni odpoczynku, a teraz powrót na tron debeściaka ~Hmm 1 2026-06-18 13:30
Fajnie że tu na forum som same chłopaki!!!!! ~Zdzisław 1 2026-06-18 13:29
I co? Pokazali coś? ~antynaganiacz 7 2026-06-18 12:54
Spujrzmy prawdzie w oczy ~Somsiad 3 2026-06-18 10:41
Ładują ~Wandi 3 2026-06-18 10:05
Formacja tenczy na wykresie. ~AkcjoMariusz 1 2026-06-18 09:24
EA ~RaV 4 2026-06-18 09:05
Właśnie dostałem pilna wiadomość od grubego!!! ~Dzbanisław 2 2026-06-18 08:58
Ryba psuje sie od glowy ~Lolo 1 2026-06-17 22:18
Może DLC bendzie 2027/28 ale przynajmniej w Chicago nic nie pokazali ~AkcjoMariusz 1 2026-06-17 21:05
jak przebije 230zł ~ANALITICS 2 2026-06-17 19:24
[x]
CDPROJEKT -1,15% 223,40 2026-06-25 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.