|
Takiego dna to jeszcze nie widziałem
|
~Pkc
|
9
|
2026-06-17 19:09
|
|
❤️ Jakby powiedzieć, żebyście zrozumieli różnicę między produktem a...❗️
|
~nagan
|
5
|
2026-06-17 19:06
|
| Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-24 11:15 |
|
23 czerwca skup akcji
|
~Zawiedziony
|
5
|
2026-06-17 18:47
|
|
Dzwonił muj mocodawca i powiedział że zaraz zwałka na minus.
|
~pryncypał_grubego
|
3
|
2026-06-17 17:18
|
|
ZAPEZENTOWALI JUŻ COŚ ???
|
~WTF
|
3
|
2026-06-17 16:49
|
|
Jesteśmy tenczowi akcjonariusze i kochamy się!!!
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-17 16:28
|
|
Nikomu z akcjonariuszy nie przeszkadza jak się chłopaki kochajom!!!
|
~AkcjoMariusz
|
4
|
2026-06-17 16:26
|
|
Ponownie sygnał na SMA200 na H1 czyli dzisiaj 240
|
~PIOTR
|
7
|
2026-06-17 16:08
|
|
3 2 1 zaczyna się wystrzał !!!!
|
~Ehhh
|
1
|
2026-06-17 15:55
|
|
: KE o killing games
|
~shiro
|
1
|
2026-06-17 14:41
|
|
CREEPY JAR - rok do premiery StarRupture Kapitalizacja 355,277 mln
|
~Akcjonariusz
|
1
|
2026-06-17 13:30
|
|
Gotowi na 100
|
~Lolo
|
2
|
2026-06-17 13:18
|
|
Jak można w 2026
|
~Zrezygnowany
|
6
|
2026-06-17 13:12
|
|
Dzisiaj o 16 stream z Unreal Fest
|
~Akcjonariusz
|
8
|
2026-06-17 12:35
|
|
Mogli by pokazać grafikę jak Wiedźmin jedzie na tenczowym koniu!!!
|
~AkcjoMariusz
|
6
|
2026-06-17 12:19
|
|
A wiecie że Apple też Lgbt i wasze iphony
|
~Bolek
|
1
|
2026-06-17 12:18
|
|
My longi spokojnie czekamy na 5 tysiency!!!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-17 10:54
|
|
Boję się że wystrzeli
|
~Tekłondo
|
2
|
2026-06-17 10:47
|
|
Ubieranko i zjazd
|
~Prawda
|
1
|
2026-06-17 10:22
|
|
masakra, drugi ubisoft?
|
~antynaganiacz
|
7
|
2026-06-17 10:02
|
|
Mocny atak z rana od razu od 9 rano!!!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-17 09:52
|
|
Znowu rano podbitka i puźniej zjazd do bazy?
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-17 09:27
|
|
Szort próbuje coroczny okolicznościowy wpis na X
|
~Minotaur
|
6
|
2026-06-17 09:07
|
|
Może w tym nowym filmie Morgan Friman zagra chłopaka Wiedźmina
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-17 08:14
|
|
Jestem dumny że podobajom mi sie chłopaki!!!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-17 08:04
|
|
Ja mam na ścianie tenczowom flagem!!!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-17 07:51
|
|
Fajnie by było jak by w Wiedźminem 4 Geralt miał chłopaka
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-17 06:38
|
|
Rockstar Też lubi lgbt i nie macie z tym problemu
|
~Bolek
|
2
|
2026-06-17 06:07
|
|
Przecież ta firma to bakrut
|
~DC
|
32
|
2026-06-17 00:42
|
|
Wszystko w temacie
|
~McFly
|
1
|
2026-06-17 00:29
|