Forum giełdowe spółki CD PROJEKT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ryzyko bessy rośnie, a może się już zaczyna ~Zenon 2 2026-06-27 20:43
Edgerunners 2 premiera wrzesień? ~SztucznaYntelygencja 11 2026-06-27 20:31
Kupuj, trzymaj, sprzedaj. Rekomendacje dla akcji z GPW 26/2026 Puls Biznesu 1 2026-06-27 12:00
Cykliczność na kursie ~zielony_guzik 8 2026-06-27 20:15
Samo CDP robi wiele dla tego kursu co konfa to zjazd ~Pkc 3 2026-06-27 20:05
Najgorsza spółka WIG20 ~Pkc 6 2026-06-27 20:03
Tu nikt nic nie wie taka polityka zarzadu ~Pkc 1 2026-06-27 19:24
Sprawdzam Toy Toye i w ten upał jest bardzo rzadkie!!!! ~Zdzisław 3 2026-06-27 18:27
Od dzisiaj walczę o kulturę i merytorykę na tym forum ~Hmm 4 2026-06-27 18:22
❗️❤️ Na czym polega fenomen totalnego niedowartościowania Redów⁉️❓ ~nagan 17 2026-06-27 17:32
❤️ Praktyka cwanego wykorzystywania lokalnej „głupoty" giełdowej❗️ ~nagan 11 2026-06-27 15:10
jak ktoś kupił 8 lat temu to dziś jest na 0 ~homer 9 2026-06-27 14:24
Stara zagrywka na cdr ~Prawda 11 2026-06-27 14:00
Jestem frajerem, ~KUKUNIEK 5 2026-06-27 10:20
Cdprojekt ~zielony_guzik 7 2026-06-27 09:36
Jest tylko jedno popychadło na WIG20 ~Pkc 3 2026-06-27 08:41
Hmm, zostań moim guru ~Zenon 3 2026-06-27 00:54
Fundusze grają na emocjach ~Artek 2 2026-06-26 22:44
464=>80zł =CYMCYK -2mln= 290=>50zł ~WzwódInwestor 7 2026-06-26 21:55
CYMCYK ty luju jutro o 7:30am NA DYWANIK i uzupełnij DEPOZYT ~WzwodzikInwestor 5 2026-06-26 21:51
Tak zupełnie na poważnie ~Szymon 6 2026-06-26 20:29
❤️ Dlaczego CD Projekt ma najlepszy w WIG20 standing finansowy❗️❓ ~nagan 7 2026-06-26 19:52
chciałbymz tego miejsca podziękować prezesom Nowakowskiemu i Badowskiemu ~Hmm 8 2026-06-26 19:27
Jest nagan bez szans na odbicie ~Rexxx 1 2026-06-26 19:23
Kolejne kółko po 240,5 ~zielony_guzik 32 2026-06-26 19:15
BĘDĄ GRY AI ALE NIE TAKIE JAK ROBI CDR!!! ~LNG 1 2026-06-26 19:05
dzisiejsza świeca bliźniaczo podobna do świecy 23 maj 2025 ~ori 6 2026-06-26 18:42
Jedziemy do bazy i tam dobierzemy po taniości ~AkcjoMariusz 2 2026-06-26 17:41
Jak pęknie 220 PLN ratuj się kto może fredo_2021 12 2026-06-26 17:39
Dramat akcjonariuszy ~DC 1 2026-06-26 17:20
Taki spadek to nie spadek ~Janek 2 2026-06-26 17:08
[x]
CDPROJEKT -2,69% 217,40 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.