|
❗️❤️ Na czym polega fenomen totalnego niedowartościowania Redów⁉️❓
|
~nagan
|
15
|
2026-06-27 14:25
|
|
jak ktoś kupił 8 lat temu to dziś jest na 0
|
~homer
|
9
|
2026-06-27 14:24
|
| Kupuj, trzymaj, sprzedaj. Rekomendacje dla akcji z GPW 26/2026 |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-27 12:00 |
|
Edgerunners 2 premiera wrzesień?
|
~SztucznaYntelygencja
|
9
|
2026-06-27 14:18
|
|
Sprawdzam Toy Toye i w ten upał jest bardzo rzadkie!!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-27 14:06
|
|
Stara zagrywka na cdr
|
~Prawda
|
11
|
2026-06-27 14:00
|
|
Od dzisiaj walczę o kulturę i merytorykę na tym forum
|
~Hmm
|
1
|
2026-06-27 13:28
|
|
Cdprojekt
|
~zielony_guzik
|
7
|
2026-06-27 09:36
|
|
Samo CDP robi wiele dla tego kursu co konfa to zjazd
|
~Pkc
|
1
|
2026-06-27 08:43
|
|
Jest tylko jedno popychadło na WIG20
|
~Pkc
|
3
|
2026-06-27 08:41
|
|
Najgorsza spółka WIG20
|
~Pkc
|
4
|
2026-06-27 08:37
|
|
Hmm, zostań moim guru
|
~Zenon
|
3
|
2026-06-27 00:54
|
|
❤️ Praktyka cwanego wykorzystywania lokalnej „głupoty" giełdowej❗️
|
~nagan
|
10
|
2026-06-27 00:03
|
|
Jestem frajerem,
|
~KUKUNIEK
|
3
|
2026-06-26 22:53
|
|
Fundusze grają na emocjach
|
~Artek
|
2
|
2026-06-26 22:44
|
|
464=>80zł =CYMCYK -2mln= 290=>50zł
|
~WzwódInwestor
|
7
|
2026-06-26 21:55
|
|
CYMCYK ty luju jutro o 7:30am NA DYWANIK i uzupełnij DEPOZYT
|
~WzwodzikInwestor
|
5
|
2026-06-26 21:51
|
|
Tak zupełnie na poważnie
|
~Szymon
|
6
|
2026-06-26 20:29
|
|
❤️ Dlaczego CD Projekt ma najlepszy w WIG20 standing finansowy❗️❓
|
~nagan
|
7
|
2026-06-26 19:52
|
|
chciałbymz tego miejsca podziękować prezesom Nowakowskiemu i Badowskiemu
|
~Hmm
|
8
|
2026-06-26 19:27
|
|
Jest nagan bez szans na odbicie
|
~Rexxx
|
1
|
2026-06-26 19:23
|
|
Kolejne kółko po 240,5
|
~zielony_guzik
|
32
|
2026-06-26 19:15
|
|
BĘDĄ GRY AI ALE NIE TAKIE JAK ROBI CDR!!!
|
~LNG
|
1
|
2026-06-26 19:05
|
|
dzisiejsza świeca bliźniaczo podobna do świecy 23 maj 2025
|
~ori
|
6
|
2026-06-26 18:42
|
|
Jedziemy do bazy i tam dobierzemy po taniości
|
~AkcjoMariusz
|
2
|
2026-06-26 17:41
|
|
Jak pęknie 220 PLN ratuj się kto może
|
fredo_2021
|
12
|
2026-06-26 17:39
|
|
Dramat akcjonariuszy
|
~DC
|
1
|
2026-06-26 17:20
|
|
Taki spadek to nie spadek
|
~Janek
|
2
|
2026-06-26 17:08
|
|
Pytanie
|
~Phealot
|
4
|
2026-06-26 17:07
|
|
Dzisiaj też fotel lidera spadków przypadnie nam w zaszczyt?
|
~Hmm
|
10
|
2026-06-26 17:05
|
|
Pamiętajcie to było po 68 -70 zł fundusze są zarobione
|
~Uważajcie
|
5
|
2026-06-26 16:58
|