Forum giełdowe spółki CD PROJEKT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jak codzień od dwóch lat dziś czerwono ~DC 5 2026-06-25 11:16
CD Projekt zdradził plany na 2026 rok, a GTA VI wyznacza nowy cenowy sta ~Magu 1 2026-06-25 10:12
Kupuj, trzymaj, sprzedaj. Rekomendacje dla akcji z GPW 26/2026 Puls Biznesu 1 2026-06-27 12:00
Wszyscy bendziemy bogaci chociaż jesteśmy biedakami!!! ~AkcjoMariusz 1 2026-06-25 09:47
Dzisiaj do 12 możliwe gurne widły!!! ~AkcjoMariusz 3 2026-06-25 09:21
Redzi Atakujom 227 ~AkcjoMariusz 3 2026-06-25 09:11
Szorty sportowe - z przodu żułte z tyłu bronzowe!!! ~AkcjoMariusz 1 2026-06-25 07:47
No właśnie nikt nic nie wie, taka polityka. ~Pkc 1 2026-06-25 04:41
Cyberpunk Edgerunners ~Dziaders 2 2026-06-24 23:17
Morgan Friman bendzie nowom gwiazdom Reduw!!!!! ~Zdzisław 1 2026-06-24 22:53
Żeby o wszystko trzeba się domyślać. Takie podejście do inwestorów. ~Pkc 2 2026-06-24 22:53
Wiedźmin 4 w IV kwartale 2027, według harmonogramu ~Manit 11 2026-06-24 22:49
7 lat temu było 470 złotych i tam wrucimy!!!!! ~Zdzisław 2 2026-06-24 21:53
Redzie kupujom swoje akcje bo wiedzom że zarobiom!!! ~Zdzisław 1 2026-06-24 21:38
❤️ Widać wyraźnie, że REDzi zbierają kapitał na kolejne lata rozwoju❗️ ~nagan 8 2026-06-24 21:36
Ciekawe kiedy Morgan Friman bendzie u Reduw!!!!! ~Zdzisław 5 2026-06-24 21:27
Najgorsi na WIG20 czy na GPW ? ~Pkc 13 2026-06-24 21:00
Ruszył skup ..... ~Dolar 4 2026-06-24 21:00
Czy jest sens aby CD Projekt był na giełdzie? ~mabmab 15 2026-06-24 19:14
Czy TTWO rozjedzie jutro peroniarzy? ~Larry 2 2026-06-24 18:50
Czy CDP poda kiedykolwiek pozytywne info ? ~Pkc 3 2026-06-24 17:46
Jadem do Warszawy na rozmowę kwalifikacyjnom do Reduw!!! ~AkcjoMariusz 10 2026-06-24 17:41
Co gdzie trafia ? ~Pkc 1 2026-06-24 17:23
Gracze mogom czekać kolejne 12 lat i LONGI też ~AkcjoMariusz 1 2026-06-24 17:13
Czy ta spółka nadaje się na NC ~Pkc 14 2026-06-24 17:12
NEWS❗️Na Annecy Animation Festival prezentacja CYBERPUNK: EDGERUNNERS❗️ ~nagan 2 2026-06-24 16:59
Allianz +364k PZU +204k ~Mx 2 2026-06-24 16:43
Kapitalizacja Reduw te 25 miliarduw to šmiech!!!! ~Zdzisław 1 2026-06-24 16:21
Kocham Reduw bo oni zrobili 2 super gry!!!!!! ~Zdzisław 2 2026-06-24 16:10
Podobno jakiś YouTuber rekomendowal long CFD CDPROJEKT ? ~INWESTOR 2 2026-06-24 14:13
Ceny GTA 6 już oficjalnie ~Dave 2 2026-06-24 13:53
[x]
CDPROJEKT -2,69% 217,40 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.