|
Dlaczego roslo do 229?
|
~Larry
|
1
|
2026-06-16 17:48
|
|
Utrzymaliśmy 220 zł i teraz droga na 230 otwarta!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-16 17:44
|
|
Tak bujać będzie kolejne miesiące. Dlaczego ? Zobacz opis
|
~McFly
|
2
|
2026-06-16 17:15
|
|
Wszystko rośnie tylko nie Redzi ale może się kiedyś karta odwruci
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-16 16:43
|
|
CD Projekt RED zapowiada możliwość sprawdzenia wyczekiwanej gry
|
~John11
|
2
|
2026-06-16 16:42
|
|
Za duzo tu napaleńcow, więc musi być spory spadek, wtedy urośnie.
|
~Anallinio
|
1
|
2026-06-16 16:41
|
|
Redzi rośli ale wracajom na czerwone Red znaczy czerwony
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-16 16:40
|
|
Koledzy gdzie te wasze ujencia?
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-16 16:32
|
|
z +3% zjazd na minus
|
~Hmm
|
8
|
2026-06-16 16:17
|
|
Niestety. Wygląda to na początek bessy.
|
~Max
|
34
|
2026-06-16 16:11
|
|
Powoli zamykaja krotkie
|
~xxAb
|
3
|
2026-06-16 15:52
|
|
Dzisiejsza sesja ,ewidentnie z worka do worka
|
~PIOTR
|
1
|
2026-06-16 15:45
|
|
Piekielnie silny walor
|
~RaV
|
2
|
2026-06-16 15:35
|
|
Sygnał na SMA200 na H1 czyli 242
|
~PIOTR
|
13
|
2026-06-16 15:25
|
|
Pewnie już czytaliście. Ale dla tych co nie czytali
|
zielony_guzik
|
10
|
2026-06-16 15:25
|
|
Ciekawe czy Sylerba już odkupiła hehe biznesmeny
|
~PIOTR
|
1
|
2026-06-16 15:23
|
|
Musimy utrzymać zieleń za wszelkom cene!!!!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-16 14:58
|
|
State of Unreal 2026 - 16.06
|
adams303
|
10
|
2026-06-16 14:49
|
|
I tak w kółko i w kółko
|
~Zrezygnowany
|
3
|
2026-06-16 14:48
|
|
Już myślałem, że znowu mi pociąg uciekł
|
~Hmm
|
2
|
2026-06-16 14:36
|
|
Ale to gniot jednak
|
~DC
|
16
|
2026-06-16 14:35
|
|
Sygnał kupna?
|
~fsf
|
1
|
2026-06-16 14:29
|
|
Wczoraj urosło 0,72 więc dziś
|
~Prawda
|
5
|
2026-06-16 14:20
|
|
Czy jeszcze drygnie w górę dziś..??!
|
~axaa
|
3
|
2026-06-16 14:15
|
|
Ma ktoś z was kuchenkem mikrofalowom!!!!!
|
~Zdzisław
|
4
|
2026-06-16 13:14
|
|
Ostatnia szansa na kupienie ponizej 230 zl przed premiera witcher4?
|
~prof_ekonomii
|
6
|
2026-06-16 12:54
|
|
Mam w drwalniku za darmo wifi od somsiada!!!!!
|
~Zdzisław
|
2
|
2026-06-16 12:12
|
|
Kiedyś pisał na forum prezes Reduw i ja pamientam!!!
|
~Zdzisław
|
2
|
2026-06-16 12:08
|
|
Za takie sesje kocham Reduw!!!!!!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-16 12:00
|
|
Ktoś wie na kturym kanale transmisja tego Festynu z Chicago?
|
~AkcjoMariusz
|
3
|
2026-06-16 11:25
|