|
Jak codzień od dwóch lat dziś czerwono
|
~DC
|
5
|
2026-06-25 11:16
|
|
CD Projekt zdradził plany na 2026 rok, a GTA VI wyznacza nowy cenowy sta
|
~Magu
|
1
|
2026-06-25 10:12
|
| Kupuj, trzymaj, sprzedaj. Rekomendacje dla akcji z GPW 26/2026 |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-27 12:00 |
|
Wszyscy bendziemy bogaci chociaż jesteśmy biedakami!!!
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-25 09:47
|
|
Dzisiaj do 12 możliwe gurne widły!!!
|
~AkcjoMariusz
|
3
|
2026-06-25 09:21
|
|
Redzi Atakujom 227
|
~AkcjoMariusz
|
3
|
2026-06-25 09:11
|
|
Szorty sportowe - z przodu żułte z tyłu bronzowe!!!
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-25 07:47
|
|
No właśnie nikt nic nie wie, taka polityka.
|
~Pkc
|
1
|
2026-06-25 04:41
|
|
Cyberpunk Edgerunners
|
~Dziaders
|
2
|
2026-06-24 23:17
|
|
Morgan Friman bendzie nowom gwiazdom Reduw!!!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-24 22:53
|
|
Żeby o wszystko trzeba się domyślać. Takie podejście do inwestorów.
|
~Pkc
|
2
|
2026-06-24 22:53
|
|
Wiedźmin 4 w IV kwartale 2027, według harmonogramu
|
~Manit
|
11
|
2026-06-24 22:49
|
|
7 lat temu było 470 złotych i tam wrucimy!!!!!
|
~Zdzisław
|
2
|
2026-06-24 21:53
|
|
Redzie kupujom swoje akcje bo wiedzom że zarobiom!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-24 21:38
|
|
❤️ Widać wyraźnie, że REDzi zbierają kapitał na kolejne lata rozwoju❗️
|
~nagan
|
8
|
2026-06-24 21:36
|
|
Ciekawe kiedy Morgan Friman bendzie u Reduw!!!!!
|
~Zdzisław
|
5
|
2026-06-24 21:27
|
|
Najgorsi na WIG20 czy na GPW ?
|
~Pkc
|
13
|
2026-06-24 21:00
|
|
Ruszył skup .....
|
~Dolar
|
4
|
2026-06-24 21:00
|
|
Czy jest sens aby CD Projekt był na giełdzie?
|
~mabmab
|
15
|
2026-06-24 19:14
|
|
Czy TTWO rozjedzie jutro peroniarzy?
|
~Larry
|
2
|
2026-06-24 18:50
|
|
Czy CDP poda kiedykolwiek pozytywne info ?
|
~Pkc
|
3
|
2026-06-24 17:46
|
|
Jadem do Warszawy na rozmowę kwalifikacyjnom do Reduw!!!
|
~AkcjoMariusz
|
10
|
2026-06-24 17:41
|
|
Co gdzie trafia ?
|
~Pkc
|
1
|
2026-06-24 17:23
|
|
Gracze mogom czekać kolejne 12 lat i LONGI też
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-24 17:13
|
|
Czy ta spółka nadaje się na NC
|
~Pkc
|
14
|
2026-06-24 17:12
|
|
NEWS❗️Na Annecy Animation Festival prezentacja CYBERPUNK: EDGERUNNERS❗️
|
~nagan
|
2
|
2026-06-24 16:59
|
|
Allianz +364k PZU +204k
|
~Mx
|
2
|
2026-06-24 16:43
|
|
Kapitalizacja Reduw te 25 miliarduw to šmiech!!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-24 16:21
|
|
Kocham Reduw bo oni zrobili 2 super gry!!!!!!
|
~Zdzisław
|
2
|
2026-06-24 16:10
|
|
Podobno jakiś YouTuber rekomendowal long CFD CDPROJEKT ?
|
~INWESTOR
|
2
|
2026-06-24 14:13
|
|
Ceny GTA 6 już oficjalnie
|
~Dave
|
2
|
2026-06-24 13:53
|