|
Sygnał na SMA200 na H1 czyli 242
|
~PIOTR
|
13
|
2026-06-16 15:25
|
|
Pewnie już czytaliście. Ale dla tych co nie czytali
|
zielony_guzik
|
10
|
2026-06-16 15:25
|
|
Ciekawe czy Sylerba już odkupiła hehe biznesmeny
|
~PIOTR
|
1
|
2026-06-16 15:23
|
|
Musimy utrzymać zieleń za wszelkom cene!!!!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-16 14:58
|
|
State of Unreal 2026 - 16.06
|
adams303
|
10
|
2026-06-16 14:49
|
|
I tak w kółko i w kółko
|
~Zrezygnowany
|
3
|
2026-06-16 14:48
|
|
Już myślałem, że znowu mi pociąg uciekł
|
~Hmm
|
2
|
2026-06-16 14:36
|
|
Ale to gniot jednak
|
~DC
|
16
|
2026-06-16 14:35
|
|
Sygnał kupna?
|
~fsf
|
1
|
2026-06-16 14:29
|
|
Wczoraj urosło 0,72 więc dziś
|
~Prawda
|
5
|
2026-06-16 14:20
|
|
Czy jeszcze drygnie w górę dziś..??!
|
~axaa
|
3
|
2026-06-16 14:15
|
|
Ma ktoś z was kuchenkem mikrofalowom!!!!!
|
~Zdzisław
|
4
|
2026-06-16 13:14
|
|
Ostatnia szansa na kupienie ponizej 230 zl przed premiera witcher4?
|
~prof_ekonomii
|
6
|
2026-06-16 12:54
|
|
Mam w drwalniku za darmo wifi od somsiada!!!!!
|
~Zdzisław
|
2
|
2026-06-16 12:12
|
|
Kiedyś pisał na forum prezes Reduw i ja pamientam!!!
|
~Zdzisław
|
2
|
2026-06-16 12:08
|
|
Za takie sesje kocham Reduw!!!!!!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-16 12:00
|
|
Ktoś wie na kturym kanale transmisja tego Festynu z Chicago?
|
~AkcjoMariusz
|
3
|
2026-06-16 11:25
|
|
Zmiana wajchy kierunek 295?
|
~geralt
|
2
|
2026-06-16 11:17
|
|
Możliwe że do wakacji bendzie tu tysionc złotych!!!!!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-16 10:32
|
|
Dzisiaj widły pewna a zamek na 270 złotych!!!!!!
|
~Zdzisław
|
2
|
2026-06-16 10:14
|
|
Niedługo bendzie 7 lat jak zostałem longiem!!!!
|
~Zdzisław
|
2
|
2026-06-16 10:06
|
|
Dobre info jest takie że gruby wchodzi!!!
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-16 09:11
|
|
Na Redach palom teraz czarne świece!!!
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-16 09:09
|
|
Sypac pustaki shortujace
|
~Poiu
|
1
|
2026-06-16 09:08
|
|
Jutro festyn GEJmingowy w Czikago i bendom grać w Unreal!!!
|
~AkcjoMariusz
|
2
|
2026-06-16 09:03
|
|
Ale gniot
|
~Mentor
|
4
|
2026-06-16 08:19
|
|
Dziś zielono
|
~Artek
|
2
|
2026-06-16 08:17
|
|
Dla LONGow SMA50-235,SMA100-250,SMA200-251 na H4 close
|
~PIOTR
|
14
|
2026-06-16 06:40
|
|
jutro to wyciongniemy.......
|
~spółdzielnia
|
1
|
2026-06-15 22:54
|
|
Koniec pisania na forum żeby nie drażnić szortuw
|
~AkcjoMariusz
|
4
|
2026-06-15 22:19
|