Forum giełdowe spółki CD PROJEKT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dlaczego roslo do 229? ~Larry 1 2026-06-16 17:48
Utrzymaliśmy 220 zł i teraz droga na 230 otwarta!!! ~Zdzisław 1 2026-06-16 17:44
Tak bujać będzie kolejne miesiące. Dlaczego ? Zobacz opis ~McFly 2 2026-06-16 17:15
Wszystko rośnie tylko nie Redzi ale może się kiedyś karta odwruci ~AkcjoMariusz 1 2026-06-16 16:43
CD Projekt RED zapowiada możliwość sprawdzenia wyczekiwanej gry ~John11 2 2026-06-16 16:42
Za duzo tu napaleńcow, więc musi być spory spadek, wtedy urośnie. ~Anallinio 1 2026-06-16 16:41
Redzi rośli ale wracajom na czerwone Red znaczy czerwony ~AkcjoMariusz 1 2026-06-16 16:40
Koledzy gdzie te wasze ujencia? ~AkcjoMariusz 1 2026-06-16 16:32
z +3% zjazd na minus ~Hmm 8 2026-06-16 16:17
Niestety. Wygląda to na początek bessy. ~Max 34 2026-06-16 16:11
Powoli zamykaja krotkie ~xxAb 3 2026-06-16 15:52
Dzisiejsza sesja ,ewidentnie z worka do worka ~PIOTR 1 2026-06-16 15:45
Piekielnie silny walor ~RaV 2 2026-06-16 15:35
Sygnał na SMA200 na H1 czyli 242 ~PIOTR 13 2026-06-16 15:25
Pewnie już czytaliście. Ale dla tych co nie czytali zielony_guzik 10 2026-06-16 15:25
Ciekawe czy Sylerba już odkupiła hehe biznesmeny ~PIOTR 1 2026-06-16 15:23
Musimy utrzymać zieleń za wszelkom cene!!!!!! ~Zdzisław 1 2026-06-16 14:58
State of Unreal 2026 - 16.06 adams303 10 2026-06-16 14:49
I tak w kółko i w kółko ~Zrezygnowany 3 2026-06-16 14:48
Już myślałem, że znowu mi pociąg uciekł ~Hmm 2 2026-06-16 14:36
Ale to gniot jednak ~DC 16 2026-06-16 14:35
Sygnał kupna? ~fsf 1 2026-06-16 14:29
Wczoraj urosło 0,72 więc dziś ~Prawda 5 2026-06-16 14:20
Czy jeszcze drygnie w górę dziś..??! ~axaa 3 2026-06-16 14:15
Ma ktoś z was kuchenkem mikrofalowom!!!!! ~Zdzisław 4 2026-06-16 13:14
Ostatnia szansa na kupienie ponizej 230 zl przed premiera witcher4? ~prof_ekonomii 6 2026-06-16 12:54
Mam w drwalniku za darmo wifi od somsiada!!!!! ~Zdzisław 2 2026-06-16 12:12
Kiedyś pisał na forum prezes Reduw i ja pamientam!!! ~Zdzisław 2 2026-06-16 12:08
Za takie sesje kocham Reduw!!!!!!!! ~Zdzisław 1 2026-06-16 12:00
Ktoś wie na kturym kanale transmisja tego Festynu z Chicago? ~AkcjoMariusz 3 2026-06-16 11:25
[x]
CDPROJEKT 2,41% 229,50 2026-06-22 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.