Forum giełdowe spółki CD PROJEKT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Sygnał na SMA200 na H1 czyli 242 ~PIOTR 13 2026-06-16 15:25
Pewnie już czytaliście. Ale dla tych co nie czytali zielony_guzik 10 2026-06-16 15:25
Ciekawe czy Sylerba już odkupiła hehe biznesmeny ~PIOTR 1 2026-06-16 15:23
Musimy utrzymać zieleń za wszelkom cene!!!!!! ~Zdzisław 1 2026-06-16 14:58
State of Unreal 2026 - 16.06 adams303 10 2026-06-16 14:49
I tak w kółko i w kółko ~Zrezygnowany 3 2026-06-16 14:48
Już myślałem, że znowu mi pociąg uciekł ~Hmm 2 2026-06-16 14:36
Ale to gniot jednak ~DC 16 2026-06-16 14:35
Sygnał kupna? ~fsf 1 2026-06-16 14:29
Wczoraj urosło 0,72 więc dziś ~Prawda 5 2026-06-16 14:20
Czy jeszcze drygnie w górę dziś..??! ~axaa 3 2026-06-16 14:15
Ma ktoś z was kuchenkem mikrofalowom!!!!! ~Zdzisław 4 2026-06-16 13:14
Ostatnia szansa na kupienie ponizej 230 zl przed premiera witcher4? ~prof_ekonomii 6 2026-06-16 12:54
Mam w drwalniku za darmo wifi od somsiada!!!!! ~Zdzisław 2 2026-06-16 12:12
Kiedyś pisał na forum prezes Reduw i ja pamientam!!! ~Zdzisław 2 2026-06-16 12:08
Za takie sesje kocham Reduw!!!!!!!! ~Zdzisław 1 2026-06-16 12:00
Ktoś wie na kturym kanale transmisja tego Festynu z Chicago? ~AkcjoMariusz 3 2026-06-16 11:25
Zmiana wajchy kierunek 295? ~geralt 2 2026-06-16 11:17
Możliwe że do wakacji bendzie tu tysionc złotych!!!!!!! ~Zdzisław 1 2026-06-16 10:32
Dzisiaj widły pewna a zamek na 270 złotych!!!!!! ~Zdzisław 2 2026-06-16 10:14
Niedługo bendzie 7 lat jak zostałem longiem!!!! ~Zdzisław 2 2026-06-16 10:06
Dobre info jest takie że gruby wchodzi!!! ~AkcjoMariusz 1 2026-06-16 09:11
Na Redach palom teraz czarne świece!!! ~AkcjoMariusz 1 2026-06-16 09:09
Sypac pustaki shortujace ~Poiu 1 2026-06-16 09:08
Jutro festyn GEJmingowy w Czikago i bendom grać w Unreal!!! ~AkcjoMariusz 2 2026-06-16 09:03
Ale gniot ~Mentor 4 2026-06-16 08:19
Dziś zielono ~Artek 2 2026-06-16 08:17
Dla LONGow SMA50-235,SMA100-250,SMA200-251 na H4 close ~PIOTR 14 2026-06-16 06:40
jutro to wyciongniemy....... ~spółdzielnia 1 2026-06-15 22:54
Koniec pisania na forum żeby nie drażnić szortuw ~AkcjoMariusz 4 2026-06-15 22:19
[x]
CDPROJEKT 0,49% 224,10 2026-06-19 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.