|
Nikomu z akcjonariuszy nie przeszkadza jak się chłopaki kochajom!!!
|
~AkcjoMariusz
|
4
|
2026-06-17 16:26
|
|
Ponownie sygnał na SMA200 na H1 czyli dzisiaj 240
|
~PIOTR
|
7
|
2026-06-17 16:08
|
|
3 2 1 zaczyna się wystrzał !!!!
|
~Ehhh
|
1
|
2026-06-17 15:55
|
|
: KE o killing games
|
~shiro
|
1
|
2026-06-17 14:41
|
|
CREEPY JAR - rok do premiery StarRupture Kapitalizacja 355,277 mln
|
~Akcjonariusz
|
1
|
2026-06-17 13:30
|
|
Gotowi na 100
|
~Lolo
|
2
|
2026-06-17 13:18
|
|
Jak można w 2026
|
~Zrezygnowany
|
6
|
2026-06-17 13:12
|
|
Dzisiaj o 16 stream z Unreal Fest
|
~Akcjonariusz
|
8
|
2026-06-17 12:35
|
|
Mogli by pokazać grafikę jak Wiedźmin jedzie na tenczowym koniu!!!
|
~AkcjoMariusz
|
6
|
2026-06-17 12:19
|
|
A wiecie że Apple też Lgbt i wasze iphony
|
~Bolek
|
1
|
2026-06-17 12:18
|
|
My longi spokojnie czekamy na 5 tysiency!!!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-17 10:54
|
|
Boję się że wystrzeli
|
~Tekłondo
|
2
|
2026-06-17 10:47
|
|
Ubieranko i zjazd
|
~Prawda
|
1
|
2026-06-17 10:22
|
|
masakra, drugi ubisoft?
|
~antynaganiacz
|
7
|
2026-06-17 10:02
|
|
Mocny atak z rana od razu od 9 rano!!!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-17 09:52
|
|
Znowu rano podbitka i puźniej zjazd do bazy?
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-17 09:27
|
|
Szort próbuje coroczny okolicznościowy wpis na X
|
~Minotaur
|
6
|
2026-06-17 09:07
|
|
Może w tym nowym filmie Morgan Friman zagra chłopaka Wiedźmina
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-17 08:14
|
|
Jestem dumny że podobajom mi sie chłopaki!!!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-17 08:04
|
|
Ja mam na ścianie tenczowom flagem!!!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-17 07:51
|
|
Fajnie by było jak by w Wiedźminem 4 Geralt miał chłopaka
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-17 06:38
|
|
Rockstar Też lubi lgbt i nie macie z tym problemu
|
~Bolek
|
2
|
2026-06-17 06:07
|
|
Przecież ta firma to bakrut
|
~DC
|
32
|
2026-06-17 00:42
|
|
Wszystko w temacie
|
~McFly
|
1
|
2026-06-17 00:29
|
|
I co pokazali coś ?
|
~gangbang
|
3
|
2026-06-16 23:24
|
|
Możemy czekać kolejne 11 lat na Wiedźmina 4 bo jesteśmy LONGI
|
~AkcjoMariusz
|
3
|
2026-06-16 20:24
|
|
Take two zobaczcie co się dzieje
|
~Ehhh
|
3
|
2026-06-16 19:34
|
|
Prawie był wyszczał ale silne rence wruciły i zbiły nas jak konia
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-16 18:40
|
|
Longi spokojnie czekajom!!!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-16 17:49
|
|
Dlaczego roslo do 229?
|
~Larry
|
1
|
2026-06-16 17:48
|