Forum giełdowe spółki CD PROJEKT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nikomu z akcjonariuszy nie przeszkadza jak się chłopaki kochajom!!! ~AkcjoMariusz 4 2026-06-17 16:26
Ponownie sygnał na SMA200 na H1 czyli dzisiaj 240 ~PIOTR 7 2026-06-17 16:08
3 2 1 zaczyna się wystrzał !!!! ~Ehhh 1 2026-06-17 15:55
: KE o killing games ~shiro 1 2026-06-17 14:41
CREEPY JAR - rok do premiery StarRupture Kapitalizacja 355,277 mln ~Akcjonariusz 1 2026-06-17 13:30
Gotowi na 100 ~Lolo 2 2026-06-17 13:18
Jak można w 2026 ~Zrezygnowany 6 2026-06-17 13:12
Dzisiaj o 16 stream z Unreal Fest ~Akcjonariusz 8 2026-06-17 12:35
Mogli by pokazać grafikę jak Wiedźmin jedzie na tenczowym koniu!!! ~AkcjoMariusz 6 2026-06-17 12:19
A wiecie że Apple też Lgbt i wasze iphony ~Bolek 1 2026-06-17 12:18
My longi spokojnie czekamy na 5 tysiency!!!!! ~Zdzisław 1 2026-06-17 10:54
Boję się że wystrzeli ~Tekłondo 2 2026-06-17 10:47
Ubieranko i zjazd ~Prawda 1 2026-06-17 10:22
masakra, drugi ubisoft? ~antynaganiacz 7 2026-06-17 10:02
Mocny atak z rana od razu od 9 rano!!!!! ~Zdzisław 1 2026-06-17 09:52
Znowu rano podbitka i puźniej zjazd do bazy? ~AkcjoMariusz 1 2026-06-17 09:27
Szort próbuje coroczny okolicznościowy wpis na X ~Minotaur 6 2026-06-17 09:07
Może w tym nowym filmie Morgan Friman zagra chłopaka Wiedźmina ~AkcjoMariusz 1 2026-06-17 08:14
Jestem dumny że podobajom mi sie chłopaki!!!!! ~Zdzisław 1 2026-06-17 08:04
Ja mam na ścianie tenczowom flagem!!!!! ~Zdzisław 1 2026-06-17 07:51
Fajnie by było jak by w Wiedźminem 4 Geralt miał chłopaka ~AkcjoMariusz 1 2026-06-17 06:38
Rockstar Też lubi lgbt i nie macie z tym problemu ~Bolek 2 2026-06-17 06:07
Przecież ta firma to bakrut ~DC 32 2026-06-17 00:42
Wszystko w temacie ~McFly 1 2026-06-17 00:29
I co pokazali coś ? ~gangbang 3 2026-06-16 23:24
Możemy czekać kolejne 11 lat na Wiedźmina 4 bo jesteśmy LONGI ~AkcjoMariusz 3 2026-06-16 20:24
Take two zobaczcie co się dzieje ~Ehhh 3 2026-06-16 19:34
Prawie był wyszczał ale silne rence wruciły i zbiły nas jak konia ~AkcjoMariusz 1 2026-06-16 18:40
Longi spokojnie czekajom!!!!! ~Zdzisław 1 2026-06-16 17:49
Dlaczego roslo do 229? ~Larry 1 2026-06-16 17:48
[x]
CDPROJEKT 2,41% 229,50 2026-06-22 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.