|
Boję się że wystrzeli
|
~Tekłondo
|
2
|
2026-06-17 10:47
|
|
Ubieranko i zjazd
|
~Prawda
|
1
|
2026-06-17 10:22
|
|
masakra, drugi ubisoft?
|
~antynaganiacz
|
7
|
2026-06-17 10:02
|
|
Mocny atak z rana od razu od 9 rano!!!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-17 09:52
|
|
Znowu rano podbitka i puźniej zjazd do bazy?
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-17 09:27
|
|
Szort próbuje coroczny okolicznościowy wpis na X
|
~Minotaur
|
6
|
2026-06-17 09:07
|
|
Może w tym nowym filmie Morgan Friman zagra chłopaka Wiedźmina
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-17 08:14
|
|
Jestem dumny że podobajom mi sie chłopaki!!!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-17 08:04
|
|
Ja mam na ścianie tenczowom flagem!!!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-17 07:51
|
|
Fajnie by było jak by w Wiedźminem 4 Geralt miał chłopaka
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-17 06:38
|
|
Rockstar Też lubi lgbt i nie macie z tym problemu
|
~Bolek
|
2
|
2026-06-17 06:07
|
|
Przecież ta firma to bakrut
|
~DC
|
32
|
2026-06-17 00:42
|
|
Wszystko w temacie
|
~McFly
|
1
|
2026-06-17 00:29
|
|
I co pokazali coś ?
|
~gangbang
|
3
|
2026-06-16 23:24
|
|
Możemy czekać kolejne 11 lat na Wiedźmina 4 bo jesteśmy LONGI
|
~AkcjoMariusz
|
3
|
2026-06-16 20:24
|
|
Take two zobaczcie co się dzieje
|
~Ehhh
|
3
|
2026-06-16 19:34
|
|
Prawie był wyszczał ale silne rence wruciły i zbiły nas jak konia
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-16 18:40
|
|
Longi spokojnie czekajom!!!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-16 17:49
|
|
Dlaczego roslo do 229?
|
~Larry
|
1
|
2026-06-16 17:48
|
|
Utrzymaliśmy 220 zł i teraz droga na 230 otwarta!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-16 17:44
|
|
Tak bujać będzie kolejne miesiące. Dlaczego ? Zobacz opis
|
~McFly
|
2
|
2026-06-16 17:15
|
|
Wszystko rośnie tylko nie Redzi ale może się kiedyś karta odwruci
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-16 16:43
|
|
CD Projekt RED zapowiada możliwość sprawdzenia wyczekiwanej gry
|
~John11
|
2
|
2026-06-16 16:42
|
|
Za duzo tu napaleńcow, więc musi być spory spadek, wtedy urośnie.
|
~Anallinio
|
1
|
2026-06-16 16:41
|
|
Redzi rośli ale wracajom na czerwone Red znaczy czerwony
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-16 16:40
|
|
Koledzy gdzie te wasze ujencia?
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-16 16:32
|
|
z +3% zjazd na minus
|
~Hmm
|
8
|
2026-06-16 16:17
|
|
Niestety. Wygląda to na początek bessy.
|
~Max
|
34
|
2026-06-16 16:11
|
|
Powoli zamykaja krotkie
|
~xxAb
|
3
|
2026-06-16 15:52
|
|
Dzisiejsza sesja ,ewidentnie z worka do worka
|
~PIOTR
|
1
|
2026-06-16 15:45
|