|
Pułapka
|
~ToWisnia
|
1
|
2026-06-15 09:37
|
|
Koniec wojny USA Iran
|
~LożaGieldy
|
4
|
2026-06-15 08:02
|
|
Tak jest mamy to - nowa gra na mobile
|
~Dolar
|
1
|
2026-06-14 22:32
|
|
Jutro z rana możliwy atak na 210!!!
|
~AkcjoMariusz
|
2
|
2026-06-14 21:12
|
|
Będzie nowe DLC do Cyberpunka?! Link
|
~Bolen
|
3
|
2026-06-14 20:38
|
|
Wielu ludzi nie stety może nie dożyć do Wiedźmina 4
|
~AkcjoMariusz
|
3
|
2026-06-14 19:56
|
|
Zobaczcie co się dzieje na Steam !
|
~Bolek
|
4
|
2026-06-14 19:47
|
|
Tylko 440 plastikowych butelek trzeba na 1 akcje Reduw
|
~AkcjoMariusz
|
2
|
2026-06-14 18:57
|
|
Czy warto już kupować cd Red ?
|
~Kasia
|
2
|
2026-06-14 18:55
|
|
To zleci poniżej 2xx
|
~Gumiś
|
13
|
2026-06-14 18:02
|
|
Za kilka tygodni niemanie akcji CDR będzie poważnym błedem
|
~Zenon
|
4
|
2026-06-14 16:38
|
|
W przyszłym tygodniu poniżej 200
|
~Prawda
|
4
|
2026-06-14 16:02
|
|
Cyberpunk 2 tu jest grane 80 zł jak ostatnio
|
~PietjaJebakow
|
1
|
2026-06-14 15:22
|
|
rks GPW
|
~art
|
1
|
2026-06-14 13:59
|
|
Przepraszam, Czy tu biją ?
|
~McFly
|
3
|
2026-06-14 12:31
|
|
Kapitał ucieka
|
~Loli
|
3
|
2026-06-14 11:21
|
|
Wuthering Waves z rekordem na Steam po dodaniu Lucy i Rebeki z Cyberpunk
|
~Persen
|
7
|
2026-06-14 11:05
|
|
Może niech Redom pomoże ten AL co robi gry w parę dni!
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-14 08:56
|
|
Między W3 a W4 może być nawet 15 lat odstempu!!!!
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-14 08:50
|
|
Jak Wyjdzie W4 to Ci co grali w W3 mogom być już staruszkami
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-14 08:47
|
|
Wiedźmina mogom wydać nawet w 2035!
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-14 08:44
|
|
Cyberpunk szaleje na Stem w top 100
|
~Bolek
|
1
|
2026-06-14 07:01
|
|
Akcje spadajom bo ludzie obstawiajom mecze
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-13 21:51
|
|
Wiedźmin Wiedźminem , a tu zaraz mamy trzy wiedźmy
|
~Dolar
|
4
|
2026-06-13 21:47
|
|
NEWS ❗️❤️ Powstanie nowy film o Wiedźminie tym razem od Redów⁉️❓
|
~nagan
|
19
|
2026-06-13 21:45
|
|
„Zawsze za wcześnie” – klątwa inwestora by AI
|
~s1n
|
1
|
2026-06-13 21:26
|
|
W przyszłym tygodniu powyżej 250
|
~PrawdziwaPrawda
|
5
|
2026-06-13 19:06
|
|
Czy w środę zobaczymy wyszczał???
|
~Wiesiu
|
3
|
2026-06-13 18:18
|
|
Leci jak kamień
|
~DC
|
15
|
2026-06-13 16:03
|
|
Malpiszony ,kazali wam pracować w weekend ?
|
~PIOTR
|
7
|
2026-06-13 13:24
|