Forum giełdowe spółki CD PROJEKT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ale gniot ~Mentor 4 2026-06-16 08:19
Dziś zielono ~Artek 2 2026-06-16 08:17
Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask Puls Biznesu 1 2026-06-24 11:15
Dla LONGow SMA50-235,SMA100-250,SMA200-251 na H4 close ~PIOTR 14 2026-06-16 06:40
jutro to wyciongniemy....... ~spółdzielnia 1 2026-06-15 22:54
Koniec pisania na forum żeby nie drażnić szortuw ~AkcjoMariusz 4 2026-06-15 22:19
Niedlugo rusza marketing GTA VI ~Larry 2 2026-06-15 21:18
Kiedy to spadnie w końcu na te obiecywane 200? ~Zenon 7 2026-06-15 20:50
Longi na spokojnie zbierajom butelki i puszki!!! ~Zdzisław 2 2026-06-15 20:00
Dziś pożegnałem się że spółka ~Mentor 4 2026-06-15 19:38
Nie spada -będzie rosło ~Radek 1 2026-06-15 19:16
Nie sprzedawać, zaraz wzrosty! ~DRACHE 1 2026-06-15 18:36
Porażka ~DC 1 2026-06-15 18:19
Redzi w Chicago na unreal engine ~Artek 4 2026-06-15 17:52
Leszcz kolejny raz ~Prawda 4 2026-06-15 14:14
Jakby to wam powiedzieć, rzeby nie bolało kaku.... ~ANALytyk_GEJmingowy 1 2026-06-15 14:05
Darmowy, kooperacyjny tytuł o Wiedźminie jest podobno opracowywany na PC ~Magu 5 2026-06-15 13:39
Nie ma Troli dziś? Koniec budżetu? ~Manul 6 2026-06-15 13:23
Nowa gra - no to dziś kierunek 250 zl ~Dolar 3 2026-06-15 13:22
3,64 ~RaV 1 2026-06-15 13:07
Gra mobilna ~Zniesmaczony 3 2026-06-15 12:39
Podrażniliśmy tylko sine rence!!! ~AkcjoMariusz 1 2026-06-15 12:37
Pięknie sypią, jeszcze dziś na minusie ~Hmm 2 2026-06-15 12:02
Ta firma ~DC 3 2026-06-15 10:19
Rano mogom zbierać żeby puźniej sypac i zwalić kurs jak konia ~AkcjoMariusz 2 2026-06-15 10:05
Pułapka ~ToWisnia 1 2026-06-15 09:37
Koniec wojny USA Iran ~LożaGieldy 4 2026-06-15 08:02
Tak jest mamy to - nowa gra na mobile ~Dolar 1 2026-06-14 22:32
Jutro z rana możliwy atak na 210!!! ~AkcjoMariusz 2 2026-06-14 21:12
Będzie nowe DLC do Cyberpunka?! Link ~Bolen 3 2026-06-14 20:38
Wielu ludzi nie stety może nie dożyć do Wiedźmina 4 ~AkcjoMariusz 3 2026-06-14 19:56
[x]
CDPROJEKT -1,05% 226,30 2026-06-24 16:41:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.