|
Dziś zielono
|
~Artek
|
2
|
2026-06-16 08:17
|
|
Dla LONGow SMA50-235,SMA100-250,SMA200-251 na H4 close
|
~PIOTR
|
14
|
2026-06-16 06:40
|
| Inwestor Wojtek: Czas na dywidendowe zbiory. Miliardy dla akcjonariuszy Orlenu i Pekao |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-23 17:43 |
|
jutro to wyciongniemy.......
|
~spółdzielnia
|
1
|
2026-06-15 22:54
|
|
Koniec pisania na forum żeby nie drażnić szortuw
|
~AkcjoMariusz
|
4
|
2026-06-15 22:19
|
|
Niedlugo rusza marketing GTA VI
|
~Larry
|
2
|
2026-06-15 21:18
|
|
Kiedy to spadnie w końcu na te obiecywane 200?
|
~Zenon
|
7
|
2026-06-15 20:50
|
|
Longi na spokojnie zbierajom butelki i puszki!!!
|
~Zdzisław
|
2
|
2026-06-15 20:00
|
|
Dziś pożegnałem się że spółka
|
~Mentor
|
4
|
2026-06-15 19:38
|
|
Nie spada -będzie rosło
|
~Radek
|
1
|
2026-06-15 19:16
|
|
Nie sprzedawać, zaraz wzrosty!
|
~DRACHE
|
1
|
2026-06-15 18:36
|
|
Porażka
|
~DC
|
1
|
2026-06-15 18:19
|
|
Redzi w Chicago na unreal engine
|
~Artek
|
4
|
2026-06-15 17:52
|
| Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-24 11:15 |
|
Leszcz kolejny raz
|
~Prawda
|
4
|
2026-06-15 14:14
|
|
Jakby to wam powiedzieć, rzeby nie bolało kaku....
|
~ANALytyk_GEJmingowy
|
1
|
2026-06-15 14:05
|
|
Darmowy, kooperacyjny tytuł o Wiedźminie jest podobno opracowywany na PC
|
~Magu
|
5
|
2026-06-15 13:39
|
|
Nie ma Troli dziś? Koniec budżetu?
|
~Manul
|
6
|
2026-06-15 13:23
|
|
Nowa gra - no to dziś kierunek 250 zl
|
~Dolar
|
3
|
2026-06-15 13:22
|
|
3,64
|
~RaV
|
1
|
2026-06-15 13:07
|
|
Gra mobilna
|
~Zniesmaczony
|
3
|
2026-06-15 12:39
|
|
Podrażniliśmy tylko sine rence!!!
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-15 12:37
|
|
Pięknie sypią, jeszcze dziś na minusie
|
~Hmm
|
2
|
2026-06-15 12:02
|
|
Ta firma
|
~DC
|
3
|
2026-06-15 10:19
|
|
Rano mogom zbierać żeby puźniej sypac i zwalić kurs jak konia
|
~AkcjoMariusz
|
2
|
2026-06-15 10:05
|
|
Pułapka
|
~ToWisnia
|
1
|
2026-06-15 09:37
|
|
Koniec wojny USA Iran
|
~LożaGieldy
|
4
|
2026-06-15 08:02
|
|
Tak jest mamy to - nowa gra na mobile
|
~Dolar
|
1
|
2026-06-14 22:32
|
|
Jutro z rana możliwy atak na 210!!!
|
~AkcjoMariusz
|
2
|
2026-06-14 21:12
|
|
Będzie nowe DLC do Cyberpunka?! Link
|
~Bolen
|
3
|
2026-06-14 20:38
|
|
Wielu ludzi nie stety może nie dożyć do Wiedźmina 4
|
~AkcjoMariusz
|
3
|
2026-06-14 19:56
|
|
Zobaczcie co się dzieje na Steam !
|
~Bolek
|
4
|
2026-06-14 19:47
|