Forum giełdowe spółki CD PROJEKT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
-Nagan! -Co? -Chicago! ~AkcjoMariusz 16 2026-06-22 21:34
Ile za Gta6 - Ankieta ~Phealot 1 2026-06-22 20:25
3x sygnał na SMA200 na H1 dzisiaj na 237 ~PIOTR 16 2026-06-22 19:04
Pomachamy zaraz wyleszczonym co zostanom na peronie? ~AkcjoMariusz 4 2026-06-22 15:43
NEWS❗️❤️ Redzi pracuja nad drugą grą wieloosobową z serii Wiedźmin❗️ ~nagan 6 2026-06-22 15:23
+6 zeta super jeszcze tylko +40 i wyjdę na 0 ~Grucha 1 2026-06-22 15:14
Teraz rośniesz szmaaato jak ~Cojest 3 2026-06-22 14:45
Steam ~RaV 1 2026-06-22 14:37
To niesamowite jak słabi oddali tanie akcje po 220-230 zł gdy... ~Alex 1 2026-06-22 13:47
3,68 mln ~RaV 1 2026-06-22 13:16
Odwrócona korona ~Banan 1 2026-06-22 12:47
Letki wyszczał chyba wszedł!!! ~AkcjoMariusz 1 2026-06-22 12:02
mocno spadło - bedzie wyszczał? ~ja-jo 1 2026-06-22 10:31
Pyszenej kawusi ~Minotaur 2 2026-06-22 10:15
CDR – kiedy rynek zaczyna wyceniać wielkie premiery? ~Sencjusz 3 2026-06-22 09:46
Ile dziś na zamku? ~Art 1 2026-06-22 08:23
Strategia CDProjekt ~Dziaders 1 2026-06-21 18:25
4 zł ~pokerzysta 8 2026-06-21 14:34
Dr. Piotr Drzymała wydaje reko na 99.52 i mówi close. ~Rychu 4 2026-06-21 10:36
Ten kurs koreluje się z bitkojnem.. Będą większe spadki. ~DrKonował 2 2026-06-20 21:40
Czy GTA 6 otworzy drogę do droższych premier i wyższych wycen CDR? ~Sencjusz 2 2026-06-20 20:35
Steam CP77 ~RaV 1 2026-06-20 16:23
Zwalili na fixie slaby papier ~Cdrslabo 8 2026-06-20 16:17
Od poniedziałku obserwujemy TTWO – GTA 6 pociągnie gaming? ~Sencjusz 5 2026-06-20 15:09
❤️16 VI Redzi pokażą w Chicago nowe ujęcia z Wiedźmin 4 na Unreal Fest❗️ ~nagan 61 2026-06-20 13:41
230 dziś 250 do końca tygodnia? zielony_guzik 10 2026-06-20 12:42
Ale dno ~Pkc 3 2026-06-19 21:51
Gniot od dwóch lat ani drgnie ~DC 6 2026-06-19 21:04
Będzie spadek ~Lolo 6 2026-06-19 20:20
Hello - pociąg odjechał !!!! ~Dolar 2 2026-06-19 18:46
[x]
CDPROJEKT -2,69% 217,40 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.