|
Ostatnia szansa na kupienie ponizej 230 zl przed premiera witcher4?
|
~prof_ekonomii
|
6
|
2026-06-16 12:54
|
|
Mam w drwalniku za darmo wifi od somsiada!!!!!
|
~Zdzisław
|
2
|
2026-06-16 12:12
|
| Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-24 11:15 |
|
Kiedyś pisał na forum prezes Reduw i ja pamientam!!!
|
~Zdzisław
|
2
|
2026-06-16 12:08
|
|
Za takie sesje kocham Reduw!!!!!!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-16 12:00
|
|
Ktoś wie na kturym kanale transmisja tego Festynu z Chicago?
|
~AkcjoMariusz
|
3
|
2026-06-16 11:25
|
|
Zmiana wajchy kierunek 295?
|
~geralt
|
2
|
2026-06-16 11:17
|
|
Możliwe że do wakacji bendzie tu tysionc złotych!!!!!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2026-06-16 10:32
|
|
Dzisiaj widły pewna a zamek na 270 złotych!!!!!!
|
~Zdzisław
|
2
|
2026-06-16 10:14
|
|
Niedługo bendzie 7 lat jak zostałem longiem!!!!
|
~Zdzisław
|
2
|
2026-06-16 10:06
|
|
Dobre info jest takie że gruby wchodzi!!!
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-16 09:11
|
|
Na Redach palom teraz czarne świece!!!
|
~AkcjoMariusz
|
1
|
2026-06-16 09:09
|
|
Sypac pustaki shortujace
|
~Poiu
|
1
|
2026-06-16 09:08
|
|
Jutro festyn GEJmingowy w Czikago i bendom grać w Unreal!!!
|
~AkcjoMariusz
|
2
|
2026-06-16 09:03
|
|
Ale gniot
|
~Mentor
|
4
|
2026-06-16 08:19
|
|
Dziś zielono
|
~Artek
|
2
|
2026-06-16 08:17
|
|
Dla LONGow SMA50-235,SMA100-250,SMA200-251 na H4 close
|
~PIOTR
|
14
|
2026-06-16 06:40
|
|
jutro to wyciongniemy.......
|
~spółdzielnia
|
1
|
2026-06-15 22:54
|
|
Koniec pisania na forum żeby nie drażnić szortuw
|
~AkcjoMariusz
|
4
|
2026-06-15 22:19
|
|
Niedlugo rusza marketing GTA VI
|
~Larry
|
2
|
2026-06-15 21:18
|
|
Kiedy to spadnie w końcu na te obiecywane 200?
|
~Zenon
|
7
|
2026-06-15 20:50
|
|
Longi na spokojnie zbierajom butelki i puszki!!!
|
~Zdzisław
|
2
|
2026-06-15 20:00
|
|
Dziś pożegnałem się że spółka
|
~Mentor
|
4
|
2026-06-15 19:38
|
|
Nie spada -będzie rosło
|
~Radek
|
1
|
2026-06-15 19:16
|
|
Nie sprzedawać, zaraz wzrosty!
|
~DRACHE
|
1
|
2026-06-15 18:36
|
|
Porażka
|
~DC
|
1
|
2026-06-15 18:19
|
|
Redzi w Chicago na unreal engine
|
~Artek
|
4
|
2026-06-15 17:52
|
|
Leszcz kolejny raz
|
~Prawda
|
4
|
2026-06-15 14:14
|
|
Jakby to wam powiedzieć, rzeby nie bolało kaku....
|
~ANALytyk_GEJmingowy
|
1
|
2026-06-15 14:05
|
|
Darmowy, kooperacyjny tytuł o Wiedźminie jest podobno opracowywany na PC
|
~Magu
|
5
|
2026-06-15 13:39
|
|
Nie ma Troli dziś? Koniec budżetu?
|
~Manul
|
6
|
2026-06-15 13:23
|