Forum giełdowe spółki CD PROJEKT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ostatnia szansa na kupienie ponizej 230 zl przed premiera witcher4? ~prof_ekonomii 6 2026-06-16 12:54
Mam w drwalniku za darmo wifi od somsiada!!!!! ~Zdzisław 2 2026-06-16 12:12
Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask Puls Biznesu 1 2026-06-24 11:15
Kiedyś pisał na forum prezes Reduw i ja pamientam!!! ~Zdzisław 2 2026-06-16 12:08
Za takie sesje kocham Reduw!!!!!!!! ~Zdzisław 1 2026-06-16 12:00
Ktoś wie na kturym kanale transmisja tego Festynu z Chicago? ~AkcjoMariusz 3 2026-06-16 11:25
Zmiana wajchy kierunek 295? ~geralt 2 2026-06-16 11:17
Możliwe że do wakacji bendzie tu tysionc złotych!!!!!!! ~Zdzisław 1 2026-06-16 10:32
Dzisiaj widły pewna a zamek na 270 złotych!!!!!! ~Zdzisław 2 2026-06-16 10:14
Niedługo bendzie 7 lat jak zostałem longiem!!!! ~Zdzisław 2 2026-06-16 10:06
Dobre info jest takie że gruby wchodzi!!! ~AkcjoMariusz 1 2026-06-16 09:11
Na Redach palom teraz czarne świece!!! ~AkcjoMariusz 1 2026-06-16 09:09
Sypac pustaki shortujace ~Poiu 1 2026-06-16 09:08
Jutro festyn GEJmingowy w Czikago i bendom grać w Unreal!!! ~AkcjoMariusz 2 2026-06-16 09:03
Ale gniot ~Mentor 4 2026-06-16 08:19
Dziś zielono ~Artek 2 2026-06-16 08:17
Dla LONGow SMA50-235,SMA100-250,SMA200-251 na H4 close ~PIOTR 14 2026-06-16 06:40
jutro to wyciongniemy....... ~spółdzielnia 1 2026-06-15 22:54
Koniec pisania na forum żeby nie drażnić szortuw ~AkcjoMariusz 4 2026-06-15 22:19
Niedlugo rusza marketing GTA VI ~Larry 2 2026-06-15 21:18
Kiedy to spadnie w końcu na te obiecywane 200? ~Zenon 7 2026-06-15 20:50
Longi na spokojnie zbierajom butelki i puszki!!! ~Zdzisław 2 2026-06-15 20:00
Dziś pożegnałem się że spółka ~Mentor 4 2026-06-15 19:38
Nie spada -będzie rosło ~Radek 1 2026-06-15 19:16
Nie sprzedawać, zaraz wzrosty! ~DRACHE 1 2026-06-15 18:36
Porażka ~DC 1 2026-06-15 18:19
Redzi w Chicago na unreal engine ~Artek 4 2026-06-15 17:52
Leszcz kolejny raz ~Prawda 4 2026-06-15 14:14
Jakby to wam powiedzieć, rzeby nie bolało kaku.... ~ANALytyk_GEJmingowy 1 2026-06-15 14:05
Darmowy, kooperacyjny tytuł o Wiedźminie jest podobno opracowywany na PC ~Magu 5 2026-06-15 13:39
Nie ma Troli dziś? Koniec budżetu? ~Manul 6 2026-06-15 13:23
[x]
CDPROJEKT -1,18% 226,00 2026-06-24 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.