Forum giełdowe spółki BOŚ

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
fundamenty sobie, a kurs sobie ~Pw_Ww 17 2018-07-17 12:18
pogoda dla Boś-a ~qbaka 3 2018-07-17 10:34
Odpowiadam na słowa Pana Profesora polonez_as-dur 11 2018-07-17 00:30
Do jako doktor Jan ~qbaka 5 2018-07-15 10:18
BOS Bank Blokchain ~Amator 5 2018-07-14 18:18
przyczajony tygrys, ukryty smog :-) ~qbaka 2 2018-07-13 16:56
Dostępny nowy raport ~Player 9 2018-07-13 11:49
Inny punkt widzenia ~zed 2 2018-07-13 06:02
Nowa strategia - warto poczytać przed komentowaniem ~DrJan 8 2018-07-12 15:26
COŚ Ruch i Ursus w jednym szeregu stoją ~qbaka 1 2018-07-12 12:00
Metamorfoza Staniszkis 10 lipca wtorek polonez_as-dur 19 2018-07-12 11:30
akceptowalna cena to 12-13 zł ~JohnDeere 1 2018-07-12 09:30
wykres ~zed 3 2018-07-11 10:38
Do Polonez_as-dur ~Benq 2 2018-07-10 19:58
ciekawie sie robi w akcjonariacie ~qbaka 13 2018-07-10 19:47
4-5 złotych ~qbaka 11 2018-07-10 08:41
TEN PAPIER TO JAKAŚ PORAŻKA .........GUŁANO NA GPW ~ORLEN 1 2018-07-09 23:00
teraz pytanie gdzie jest dno ~otchłań 3 2018-07-09 19:25
9.07, poniedziałek - oj dana dana, nie ma szatana polonez_as-dur 8 2018-07-09 18:30
COŚ skonczy jak netscape , kodak i nokia ~qbaka 7 2018-07-09 13:07
Takie tam inne ~bxb 1 2018-07-09 06:51
Historia Bośa w skrócie ~qbaka 13 2018-07-08 17:19
Czytać o Boś-u 3 ~qbaka 4 2018-07-07 13:29
Lepiej poczytajcie ~ultkolo 10 2018-07-05 09:33
29 czerwca, analiza techniczna BOS polonez_as-dur 21 2018-07-05 09:26
Dodali nowy raport ~Kati 1 2018-07-04 15:16
wczorajsze nonsensy chodzika ~docent 6 2018-06-29 11:31
28 czwartek, ciarki na plecach polonez_as-dur 7 2018-06-28 15:58
Fryderyk śr. po 8,47zł , Tom śr.9,48zł ~makler_gpw 10 2018-06-27 16:50
PiSRL vs PRL na pis ~qbaka 2 2018-06-27 12:40
[x]
BOS -0,81% 9,83 2026-06-26 13:10:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.