| fundamenty sobie, a kurs sobie | ~Pw_Ww | 17 | 2018-07-17 12:18 |
| pogoda dla Boś-a | ~qbaka | 3 | 2018-07-17 10:34 |
| Odpowiadam na słowa Pana Profesora | polonez_as-dur | 11 | 2018-07-17 00:30 |
| Do jako doktor Jan | ~qbaka | 5 | 2018-07-15 10:18 |
| BOS Bank Blokchain | ~Amator | 5 | 2018-07-14 18:18 |
| przyczajony tygrys, ukryty smog :-) | ~qbaka | 2 | 2018-07-13 16:56 |
| Dostępny nowy raport | ~Player | 9 | 2018-07-13 11:49 |
| Inny punkt widzenia | ~zed | 2 | 2018-07-13 06:02 |
| Nowa strategia - warto poczytać przed komentowaniem | ~DrJan | 8 | 2018-07-12 15:26 |
| COŚ Ruch i Ursus w jednym szeregu stoją | ~qbaka | 1 | 2018-07-12 12:00 |
| Metamorfoza Staniszkis 10 lipca wtorek | polonez_as-dur | 19 | 2018-07-12 11:30 |
| akceptowalna cena to 12-13 zł | ~JohnDeere | 1 | 2018-07-12 09:30 |
| wykres | ~zed | 3 | 2018-07-11 10:38 |
| Do Polonez_as-dur | ~Benq | 2 | 2018-07-10 19:58 |
| ciekawie sie robi w akcjonariacie | ~qbaka | 13 | 2018-07-10 19:47 |
| 4-5 złotych | ~qbaka | 11 | 2018-07-10 08:41 |
| TEN PAPIER TO JAKAŚ PORAŻKA .........GUŁANO NA GPW | ~ORLEN | 1 | 2018-07-09 23:00 |
| teraz pytanie gdzie jest dno | ~otchłań | 3 | 2018-07-09 19:25 |
| 9.07, poniedziałek - oj dana dana, nie ma szatana | polonez_as-dur | 8 | 2018-07-09 18:30 |
| COŚ skonczy jak netscape , kodak i nokia | ~qbaka | 7 | 2018-07-09 13:07 |
| Takie tam inne | ~bxb | 1 | 2018-07-09 06:51 |
| Historia Bośa w skrócie | ~qbaka | 13 | 2018-07-08 17:19 |
| Czytać o Boś-u 3 | ~qbaka | 4 | 2018-07-07 13:29 |
| Lepiej poczytajcie | ~ultkolo | 10 | 2018-07-05 09:33 |
| 29 czerwca, analiza techniczna BOS | polonez_as-dur | 21 | 2018-07-05 09:26 |
| Dodali nowy raport | ~Kati | 1 | 2018-07-04 15:16 |
| wczorajsze nonsensy chodzika | ~docent | 6 | 2018-06-29 11:31 |
| 28 czwartek, ciarki na plecach | polonez_as-dur | 7 | 2018-06-28 15:58 |
| Fryderyk śr. po 8,47zł , Tom śr.9,48zł | ~makler_gpw | 10 | 2018-06-27 16:50 |
| PiSRL vs PRL na pis | ~qbaka | 2 | 2018-06-27 12:40 |