Witam,
A co jeśli bank stałby się powiedzmy "platformą" do testów i wdrożenia blokchain? Oczywiście z myślą o tym że docelowo za jakiś czas zostanie przejęty przez nasz największy Polski Bank, Taki temat rzucam bo myślę że na takim niewielkim banku można takie rzeczy testować - eksperymentować
Zresztą nie chcę już nawet mówić jakie to miałoby przełożenie na kurs od razu łapiemy ATH na wykresie,
Czy według was takie coś jest możliwe?