Ja dzis przesledzilem obroty na BOS. Wnioski sa bardzo ciekawe , Otoz dzisiejszy wolumen handlowania akcjami to ponad 100 tys.Taka sytuacja nie zdarzyla sie od ponad pol roku na BOS .Wnioski sa takie ,ze tym OFE-rmom zaczynaja juz mocno na duzych obrotach odbierac coraz wiecej akcje i to wcale nie na spadajacych cenach . Bo dzis na calym WIG mocne spadki a tu caly dzien zielen i umiarkowane wzrosty , nawet na zamknieciu sesji sypaczowi akcji juz sie nie oplacilo na sile dolowac ,cene , jak to wczoraj zrobil.Mysle ze jeszcze kilka dni i calkiem ich ''wyczysza'' z akcji BOS , a wtedy to sami sobie odpowiedzcie co tu moze sie dziac !!!!!!!!!