Witam,
Moim zdaniem postanowienie NWZA co do znalezienia inwestora strategicznego jest jak jak najbardziej trafne. Free float wynosi 28 %. Ale jak odliczymy prawie 5% JR i niespełna 5% jednego z fund ogólnodostępne (historyczne dane sprzedaży z 2012 r/ 2013) , to się może okazać że ff jest poniżej 20% .. a nikt przy zdorwych zmysłach nie odda akcji po obecnej cenie .... Na NWZA pełna 100% zgoda co do sprzedaży spółki bo wartość jest zaniżona. Moim zdaniem nie jest przypadkowe zaniżanie wartości poprzez sprzedaż 1 akcji co żeby kurs poleciał z - 4% (miło byłoby tym się zainteresować). Nie zachęcam ani do sprzedaży ani do kupowania. Niech każdy robi tak jak uważa za stosowne ale przy obecnej wycenie tj. poziom 3,50 - 4 pln to jest śmiech na sali... Uważam że niedługo (1-2-3 miesiące) kurs przebije poziomy ze stycznia 2011 tj 6,00 - 6,50 pln. Pozdrawiam