To ,ze 1 akcja jest w stanie zanizyc notowania o nawet kilka % świadczy o slabości akcjonariatu , który nie potrafi dbac o wycenę akcji .
Wiesz kazik- nie każdy jest tak grubą rybą jak ty-co my możemy drobne leszcze:-p
ps. ja mi coś kasy dokupię po 14 stym lutego- bo mam harem kobiet i muszę każdej
coś kupić.
Wszystko teraz podrożało i nie wiem ile mnie to święto będzie kosztowało :-p