Uwazam , że sprzedaz po 1 akcji w celu zanizania kursu powinna być w jakiźś sposób napietnowana i co do tego nie ma watpliwości . natomiast nie demonizowałbym znaczenia tego jako czynnika powodujacego spadek ceny . Brakuje kupujących więc sprzedajacy powoduja zanizanie kursu z sesji na sesję i to jest w tej chwili główna przyczyna spadków . Dopóki nie pojawi sie wiekszy popyt będzie marazm .