Witam.
Jestem posiadaczem akcji Protekror S.A. notowanej na GPW i od pewnego czasu zauważyłem że ktoś
sprzedaje po jednej akcji w celu obniżenia kursu o kilkanaście procent.
Uprzejmie proszę by państwo przyjrzeli się dokładnie tym transakcjom.
Z góry dziękuję.
Takie skromne pisemko do KNF.
Jeśli oni się tym nie zainteresują to załatwię to w inny sposób.
A gdy szydło wyjdzie z worka i to guano wypłynie na powierzchnie to i KNF
będzie miało ciepło za zbagatelizowanie sprawy.
Pozdrawiam tego co sprzedaje po 1 akcji.
:-p