Czysto po ludzku ludziom współczuję i nikomu nie życzę utraty pracy.
Brutalna prawda jest jednak taka, że dla akcjonariuszy to dobra informacja. Restrukturyzacja jeżeli ma być skuteczna nie może przejść bezboleśnie. Ktoś dawno dawno temu przesadził i i w ciągu ostatnich 3 lat trzeba było to posprzątać.
W oczekiwaniu na komunikat zarządu ws. inwestora strategicznego. Uważam że kurs w okolicach 4,50 - 5 pln będzie "na dniach". Od NWZA już trochę czasu minęło więc ......
pzdr