Nie wiadomo czy ktoś się tym zainteresuje czy nie ale na pewno nikomu z nas nie zaszkodzi pismo które kolega wystosował.
Tak czy inaczej wydaje mi się że przed nami ostatnie dni na okazyjne zakupy (okazyjne = poniżej 4 pln). Ktoś zbyt długo nie chce puścić kursu do góry blokując go właśnie między innymi niejasną sprzedażą po 1 akcji po zaniżonej wartości ect...