:) Wiem że najlepiej byś chciała żebym kupował po PKC i podbijał kurs ale zbieram od tych, którzy sprzedają poniżej kurs. otwarcia i jak widać sprzedają sporo taniej. Nie ukrywam, że mnie to BARDZO DZIWI ... ale jednocześnie cieszy :) Dzisiaj jak pewnie widziałaś trochę ich było.
Myślę i liczę na to, że "w najbliższym czasie" zarobię. I TO DUŻO....
Tego życzę również i tobie.